MVV ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
-
ΦΕΝΛΟ
De Geusselt (10.000)
Βροχή
76 χλμ.
Κέβιν Πουτς (Ολλανδία)
Κωδ. 367
MVV Μάαστριχτ - Φένλο Προγνωστικά
Αμφότερες είχαν περισσότερες αρνητικές παρά θετικές εμφανίσεις στην πρώτη περίοδο του πρωταθλήματος. Η Μάαστριχτ επιλέγει συνήθως αμυντική τακτική διότι ο Χέρμανς ξέρει πως αυτός είναι ο μοναδικός τρόπος για να μην εκτεθεί η ομάδα του. Η Φένλο έχει αποδώσει καλύτερα όταν έχει βρει ανοιχτούς χώρους. Αγώνας ανοικτός σε κάθε αποτέλεσμα.
MVV Μάαστριχτ - Φένλο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
7/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
9
0/0
Α
5
4/0
Μ
9
0/0
Ε
3
6/0
MVV Μάαστριχτ - Φένλο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.75 | 3.40 | 5.73% | 2.40 | 1.55 | 5.82% | 1.50 | 2.55 | 5.56% | |
| 1.95 | 3.70 | 3.50 | 6.44% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.98 | 3.70 | 3.40 | 6.49% | 2.37 | 1.55 | 6.29% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
| 1.92 | 3.75 | 3.40 | 7.55% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
| 1.95 | 3.60 | 3.30 | 8.56% | 2.36 | 1.53 | 7.18% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
| 2.02 | 3.51 | 3.13 | 9.04% | 2.33 | 1.54 | 7.28% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.02
X
3.75
2
3.50
MVV Μάαστριχτ - Φένλο Στατιστικά
MVV Μάαστριχτ - Φένλο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα MVV Μάαστριχτ έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας MVV Μάαστριχτ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φένλο νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φένλο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ