Ράνχαϊμ - Λιν Προγνωστικά
Αρκετά φειδωλή στο σκοράρισμα η Ράνχαϊμ, ενώ είναι ιδιαίτερα προσεκτική στην άμυνα, με αποτέλεσμα τα παιχνίδια της να μην έχουν μεγάλα σκορ. Μάλιστα 3/4 τελευταία της παιχνίδια είχαν 2-3 G. Μια από τα ίδια και για τη Λιν που πηγαίνει σε παιχνίδια με κοντρολαρισμένο ρυθμό και αποφεύγει τα περιττά ρίσκα. 2-3 G
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
1
19/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
21/2
Ράνχαϊμ - Λιν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.75 | 2.35 | 5.29% | 2.40 | 1.55 | 5.82% | 1.47 | 2.60 | 6.09% | |
| 2.68 | 3.60 | 2.40 | 6.33% | 2.34 | 1.57 | 6.04% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
| 2.70 | 3.60 | 2.35 | 6.86% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 2.70 | 3.65 | 2.30 | 7.33% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 2.65 | 3.55 | 2.37 | 7.49% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
| 2.52 | 3.57 | 2.36 | 9.15% | 2.35 | 1.53 | 7.33% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.75
X
3.75
2
2.40
Ράνχαϊμ - Λιν Στατιστικά
Ράνχαϊμ - Λιν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ράνχαϊμ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ράνχαϊμ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λιν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λιν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ