ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
-
ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
Σχόλια αγώνα:
Μίντιλαντ - Χόφενχαϊμ Προγνωστικά
Παρά την ισοπαλία στο τελευταίο της παιχνίδι για το πρωτάθλημα, η Μίντιλαντ είναι σε εξαιρετική κατάσταση τελευταία και έρχεται στη σημερινή αναμέτρηση με καλή ψυχολογία. Αντίθετα, η Χόφενχαϊμ μετράει 3 σερί ήττες και φαίνεται να δυσκολεύεται πολύ αμυντικά. Οι γηπεδούχοι έχουν την ικανότητα να κάνουν ζημιά, ο άσος στο (-0,25) στον διπλασιασμό.
Μίντιλαντ - Χόφενχαϊμ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
31/4
Α
3
4/0
Α
2
5/1
Μ
12
0/0
Μ
0
8/4
Ε
14
23/13
Ε
2
10/7
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
0/0
Μ
4
24/3
Μ
2
28/7
Μ
1
4/0
Μ
1
3/0
Μ
0
30/1
Ε
4
0/0
Ε
0
4/4
Μίντιλαντ - Χόφενχαϊμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.95 | 2.80 | 3.46% | |||||||
| 2.30 | 3.75 | 2.92 | 4.21% | 2.80 | 1.44 | 4.91% | 1.40 | 3.00 | 4.55% | |
| 2.25 | 3.85 | 2.90 | 4.67% | 2.80 | 1.44 | 4.91% | 1.38 | 2.87 | 6.81% | |
| 2.39 | 3.84 | 2.70 | 4.69% | 2.75 | 1.42 | 6.35% | 1.40 | 2.95 | 5.06% | |
| 1.41 | 4.20 | 9.30 | 5.20% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 2.30 | 3.80 | 2.80 | 5.22% | 2.80 | 1.45 | 4.47% | 1.42 | 2.90 | 4.68% | |
| 2.25 | 3.90 | 2.80 | 5.48% | 2.75 | 1.44 | 5.49% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.39
X
4.20
2
9.30
Μίντιλαντ - Χόφενχαϊμ Στατιστικά
Μίντιλαντ - Χόφενχαϊμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χόφενχαϊμ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χόφενχαϊμ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 1η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.