Μετς - Λοριάν Προγνωστικά
Η Μετς παρουσιάζεται σκληροτράχηλη τη φετινή σεζόν, παραμένοντας τέσσερις αγωνιστικές αήττητη. Η Λοριάν πραγματοποιεί θετική πορεία, μετρώντας τρεις νίκες σε τέσσερα παιχνίδια πρωταθλήματος. Και για τις δύο ομάδες προτεραιότητα αποτελεί η άνοδος, σωστά απόλυτα μοιρασμένο το σετ αποδόσεων.
Μετς - Λοριάν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
30/9
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
4
Α
4
Μ
4
Μ
1
Μ
1
Μ
4
Ε
1
27/12
Μετς - Λοριάν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.35 | 2.80 | 4.56% | 1.88 | 1.92 | 5.01% | ||||
| 2.65 | 3.10 | 2.85 | 4.84% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 2.50 | 3.30 | 2.73 | 6.48% | 1.85 | 1.92 | 5.78% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.50 | 3.30 | 2.70 | 6.84% | 1.83 | 1.90 | 6.78% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 11.75 | 1.12 | 10.25 | 7.02% | 1.14 | 6.00 | 4.20% | ||||
| 16.50 | 1.06 | 13.50 | 7.24% | 1.05 | 8.25 | 6.85% | ||||
| 2.45 | 3.30 | 2.60 | 8.74% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
16.50
X
3.35
2
13.50
Μετς - Λοριάν Στατιστικά
Μετς - Λοριάν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μετς έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μετς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λοριάν έχει φέρει 3 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ