Α Πορτογαλίας
Κωδικός Κουπονιού: 516
ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
11/08/2024 (20:00)
Φάμπιο Βερίσιμο
Estádio Municipal 22 de Junho (5.186)
Καιρός: Αίθριος
305 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φαμαλικάο - Μπενφίκα Προγνωστικά
Η Φαμαλικάο προέρχεται από θετική χρονιά, δεν προχώρησε σε πολλές ανακατατάξεις στο ρόστερ. Η Μπενφίκα δεν κατέκτησε το πρωτάθλημα την περασμένη σεζόν, βλέποντας την «πλάτη» της Σπόρτινγκ, αποκλειστικός στόχος αποτελεί η επιστροφή στην κορυφή. Ανώτεροι οι «Αετοί», όμως χρειάζονται χρόνο για να «δέσουν» ως ομάδα.
Σχόλια αγώνα:
Πρεμιέρα.
Φαμαλικάο
Κατάταξη: 7η
?
Ν
Ι
Ν
Ν
Ι
Ν
Μπενφίκα
Κατάταξη: 2η
?
Η
Ν
Ι
Ν
Ι
Ν
2
Goal/Goal
2
2
Over 1.5
3
1
Over 2.5
3
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.10 | 5.30 | 4.92% | |||||||
| 6.50 | 4.50 | 1.47 | 5.33% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.86 | 3.00 | 5.25 | 5.79% | 1.40 | 2.88 | 5.79% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 6.80 | 4.50 | 1.43 | 6.42% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.81 | 1.93 | 6.60% | |
| 5.80 | 4.15 | 1.52 | 6.65% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.80 | 1.93 | 6.86% | |
| 6.50 | 4.10 | 1.48 | 6.84% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 5.50 | 4.33 | 1.48 | 8.13% | 1.80 | 2.01 | 5.04% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.80
X
4.50
2
5.30
Πιθανές ενδεκάδες
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Tomás Araújo
Αμφίβολος
3
0
Μ
Á. Di María
Αμφίβολος
5
0
25/4
Μ
A. Schjelderup
Τραυματίας
3
0
25/9
Ε
David Neres
Αμφίβολος
4
0
15/3
Ε
Marcos Leonardo
Τραυματίας
3
0
31/13
Ε
B. Rollheiser
Τραυματίας
3
0
Betting Facts
Η ομάδα Φαμαλικάο έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φαμαλικάο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπενφίκα νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενφίκα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ