ΝΤΕΦΕΝΣΑ XΟΥΣΤΙΤΣΙΑ
-
ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
Norberto Tito Tomaghello (20.000)
Άστατος
370 χλμ.
Κωδ. 771VAR
Ντεφένσα Xουστίτσια - Μπόκα Τζούνιορς Προγνωστικά
Σημαντικές απουσίες για την Μπόκα, ενώ έχει το μυαλό της και στη ρεβάνς (25/7) με την Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε για το Σουνταμερικάνα. Παρόλα αυτά, δείχνει χαρακτήρα η ομάδα του Μαρτίνες, ενώ θα αγωνιστούν οι νεοαποκτηθέντες παίκτες. Μπορεί να φύγει αήττητη από το «Tito Tomaghello», απέναντι στην Ντεφένσα Χουστίστια που δεν εμπνέει εμπιστοσύνη.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
Α
3
Μ
5
Μ
5
15/1
Ε
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
Α
1
Α
1
23/1
Α
1
27/2
Α
0
Α
0
36/1
Α
0
Μ
1
Μ
1
34/3
Μ
1
19/3
Μ
1
Μ
1
13/2
Μ
1
21/2
Ε
7
Ε
1
14/2
Ε
1
32/15
Ε
1
18/2
Ντεφένσα Xουστίτσια - Μπόκα Τζούνιορς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.16 | 3.06 | 2.80 | 0.04% | 1.52 | 2.55 | 4.77% | 2.02 | 1.75 | 6.23% | |
| 5.70 | 1.55 | 4.30 | 5.05% | |||||||
| 4.25 | 1.81 | 3.65 | 5.82% | |||||||
| 2.88 | 3.00 | 2.60 | 6.12% | 1.50 | 2.51 | 6.11% | 2.06 | 1.69 | 7.16% | |
| 2.80 | 2.86 | 2.75 | 6.58% | 1.49 | 2.50 | 6.64% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 2.80 | 3.00 | 2.62 | 6.73% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 3.25 | 2.12 | 3.40 | 6.85% | |||||||
| 2.90 | 2.90 | 2.60 | 6.91% | 2.07 | 6.00 | -53.90% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.70
X
3.06
2
4.30
Ντεφένσα Xουστίτσια - Μπόκα Τζούνιορς Στατιστικά
Ντεφένσα Xουστίτσια - Μπόκα Τζούνιορς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεφένσα Xουστίτσια νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεφένσα Xουστίτσια, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπόκα Τζούνιορς νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπόκα Τζούνιορς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ