Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 665
ΤΣΙΒΑΣ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ - ΜΑΣΑΤΛΑΝ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
21/07/2024 (02:05)
Στο Κλαουσούρα: Μασατλάν – Τσίβας 2-2
Όσκαρ Μεχία (Μεξικό)
AKRON (46.609)
Καιρός: Βροχή
479 χλμ. (απόσταση)
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Μασατλάν
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Μασατλάν Προγνωστικά
Προσπαθεί η Κερέταρο του έμπειρου τεχνικού Βούσετιτς, αυτό, όμως, δεν είναι αρκετό απέναντι σε ομάδες από τις οποίες υπολείπεται σημαντικά σε ότι αφορά την ποιότητα. Κάτι ανάλογο περιμένουμε και κόντρα στην Τσίβας, που πήρε ψυχολογία από την πρώτη της επικράτηση στο πρωτάθλημα και είναι το ξεκάθαρο φαβορί για τη νίκη.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.15 | 5.00 | 4.49% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 1.67 | 4.00 | 5.00 | 4.65% | 1.76 | 12.00 | -53.49% | ||||
| 1.19 | 6.00 | 22.00 | 4.98% | |||||||
| 1.53 | 4.50 | 5.50 | 5.45% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
| 1.53 | 4.33 | 5.50 | 6.22% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 1.81 | 2.80 | 5.85 | 7.46% | 1.20 | 4.00 | 7.69% | 3.35 | 1.27 | 7.91% | |
| 1.56 | 3.93 | 4.90 | 9.05% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.76 | 1.94 | 7.72% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.81
X
6.00
2
22.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
J. Sánchez
Τραυματίας
3
3
Μ
P. Pérez
Τραυματίας
4
3
Μ
D. Aguirre
Τραυματίας
4
3
Μ
C. Cisneros
Τραυματίας
3
1
Ε
J. Padilla
Άλλοι λόγοι
3
3
2/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
E. Bello
Άλλοι λόγοι
4
0
4/2
Ε
N. Benedetti
Τραυματίας
5
3
Betting Facts
Η ομάδα Τσίβας Γουαδαλαχάρα νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσίβας Γουαδαλαχάρα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μασατλάν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μασατλάν, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12-6 | +6 | Ι Ν Ν Ι Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10-8 | +2 | Η Η Ι Ι Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9-12 | -3 | Η Η Ι Η Ι | |
|
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9-11 | -2 | Η Η Ν Ι Ι | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-13 | -5 | Ι Η Ι Ν Η | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 3-21 | -18 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ