Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 430
ΑΤΛΑΣ - ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ
1
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
17/07/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Άτλας - Σάντος Λαγκούνα 3-0
Λουίς Σανταντέρ (Μεξικό)
Estadio Jalisco (56.713)
Καιρός: Βροχή
741 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Άτλας - Σάντος Λαγκούνα Προγνωστικά
Μέτριο το ξεκίνημα που έχουν κάνει αμφότερες. Η Άτλας έχει μικρό προβάδισμα λόγω έδρας, δεν εμπνέει, όμως, σε καμία περίπτωση εμπιστοσύνη, ενώ «αψυχολόγητη» είναι η Σάντος Λαγκούνα. Δεν αναμένεται να ρισκάρουν οι δυο αντίπαλοι, από την αρχή, τουλάχιστον και θα πάνε σε παιχνίδι τακτικής. Καλή επιλογή φαντάζει η ισοπαλία ως αποτέλεσμα ημιχρόνου.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.70 | 4.55 | 4.36% | 1.93 | 1.87 | 5.02% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 1.80 | 3.80 | 4.33 | 4.73% | 1.78 | 10.00 | -51.10% | ||||
| 1.70 | 3.15 | 6.60 | 5.41% | |||||||
| 1.75 | 3.75 | 4.50 | 5.69% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.78 | 3.60 | 4.50 | 5.82% | 1.87 | 1.90 | 5.76% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.82 | 2.65 | 6.35 | 7.77% | 1.16 | 4.50 | 7.77% | 3.65 | 1.24 | 7.44% | |
| 1.73 | 3.50 | 4.20 | 9.24% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | 1.76 | 1.94 | 7.72% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.82
X
3.80
2
6.60
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
C. Vargas
Άλλοι λόγοι
5
2
Μ
B. Lozano
Άλλοι λόγοι
4
2
Μ
V. Ríos
Αμφίβολος
4
0
8/1
Ε
L. Flores
Τραυματίας
3
1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
H. Rodríguez
Τραυματίας
3
2
Α
A. Santamaría
Τιμωρημένος
4
0
Α
B. Amione
Άλλοι λόγοι
4
0
Μ
P. Aquino
Τραυματίας
4
2
Ε
S. Carrillo
Τραυματίας
3
2
Betting Facts
Η ομάδα Άτλας νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άτλας, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάντος Λαγκούνα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος Λαγκούνα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | +5 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5-9 | -4 | Η Ι Ι Η Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ