Λιγκ Καπ Σκωτίας
Κωδικός Κουπονιού: 285
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ - ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
3
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
13/07/2024 (17:00)
Wyre Stadium at Firhill (13.079)
Καιρός: Ψυχρός
145 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πάρτικ Θιστλ - Μοντρόουζ Προγνωστικά
H Πάρτικ Θιστλ τερμάτισε στην 3η θέση της Τσάμπιονσιπ, αποκλείστηκε όμως στα ημιτελικά των πλέι-οφ ανόδου από τη Ρέιθ Ρόβερς. Η Μοντρόουζ ήρθε 4η στη Λιγκ 1, δεν κατάφερε να πάρει την άνοδο μέσω των πλέι-οφ, έχει όμως τον Στιούαρτ Πίτρι από το 2016 στον πάγκο κι αποτελεί πια τη σταθερή αξία της κατηγορίας. Στο στάδιο της προετοιμασίας και οι δυο ομάδες, μικρή η απόδοση του πιθανού άσου, ανεβαίνει σε combo με το Over 2,5.
Σχόλια αγώνα:
Aγώνας για τον 7ο όμιλο του Λιγκ Καπ. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι και η ομάδα που θα επικρατήσει παίρνει έναν ακόμα βαθμό. Προκρίνονται οι πρώτοι σε κάθε όμιλο και οι τρεις καλύτεροι δεύτεροι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 4.75 | 6.50 | 6.42% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 1.07 | 7.60 | 80.00 | 7.29% | |||||||
| 1.44 | 4.70 | 5.80 | 7.38% | 2.42 | 1.50 | 7.40% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 1.42 | 4.75 | 5.50 | 8.81% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.41 | 4.70 | 5.70 | 8.88% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
| 1.08 | 8.00 | 20.00 | 9.17% | |||||||
| 1.38 | 4.50 | 5.50 | 11.40% | 1.67 | 15.00 | -50.27% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.44
X
8.00
2
80.00
Επιστροφές - Απουσίες
Betting Facts
Η ομάδα Πάρτικ Θιστλ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πάρτικ Θιστλ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοντρόουζ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντρόουζ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ