ΚΟΥΙΑΜΠΑ
-
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
Arena Pantanal (44.000)
Αίθριος
3.215 χλμ.
Jefferson Ferreira de Moraes
Κωδ. 507VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Φορταλέζα Over 11,5 σουτ
1.80
Κουιαμπά - Φορταλέζα Προγνωστικά
Βελτιωμένη η Κουιάμπα στα δύο τελευταία. Υποχρεωμένη να ψάξει το γκολ και τη νίκη για να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις. Καλύτερη ομάδα η Φορταλέζα και σωστά προσφέρεται σε τιμές οριακού φαβορί. Εφικτό το Over 11,5 σουτ των φιλοξενούμενων, που επιχειρούν 13,7 μ.ό. (13 μ.ό. εκτός) και η Κουιάμπα επιτρέπει 14 μ.ό. προσπάθειες.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Φορταλέζα Over 11,5 σουτ
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.80
Κουιαμπά - Φορταλέζα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
24/1
Α
1
32/4
Μ
14
Μ
6
Μ
1
Ε
14
21/1
Ε
2
28/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
Μ
15
Ε
3
27/6
Ε
0
36/7
Ε
0
Κουιαμπά - Φορταλέζα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 2.75 | 2.62 | 5.47% | 1.40 | 2.88 | 5.79% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 3.15 | 2.82 | 2.57 | 5.76% | 1.42 | 2.87 | 5.00% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 3.00 | 2.90 | 2.60 | 5.91% | 1.42 | 2.85 | 5.22% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | |
| 3.06 | 2.74 | 2.64 | 6.59% | 1.41 | 2.77 | 6.56% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
| 3.10 | 2.80 | 2.50 | 7.38% | 2.22 | 5.50 | -58.16% | ||||
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.20
X
2.90
2
2.64
Κουιαμπά - Φορταλέζα Στατιστικά
Κουιαμπά - Φορταλέζα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κουιαμπά έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κουιαμπά, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φορταλέζα έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βραζιλίας
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ