Ρος Κάουντι
Πρέμιερ Σκωτίας
Κωδικός Κουπονιού: 512
Ρος Κάουντι

ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ - ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ

Ρέιθ Ρόβερς
4 - 0
Τέλος Αγώνα
Top αποδόσεις
Α' ματς: Ρέιθ Ρόβερς - Ρος Κάουντι 1 - 2.
field
Global Energy Stadium (6.590)
weather
Καιρός: Βροχή
distance
183 χλμ. (απόσταση)
Ρος Κάουντι - Ρέιθ Ρόβερς
Ρος Κάουντι - Ρέιθ Ρόβερς
ΕΕΕΠ | 21+
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ρος Κάουντι - Ρέιθ Ρόβερς Προγνωστικά

Μάνος Κασσωτάκης
Εκτίμηση από Μάνος Κασσωτάκης
Η Ρος Κάουντι έχει το πάνω χέρι στη ρεβάνς και θέλει να αποφύγει τις περσινές... λαχτάρες, η Ρέιθ όμως έχει ποιότητα και μπορεί να σκοράρει ξανά, το combo του G/G με το Over 2,5 έχει τύχη. Αξίζει το ποντάρισμα στο διπλό, αλλά -έστω και ως fun bet- και στη νίκη των Ρόβερς με ανατροπή.
Τελικό Αποτέλεσμα - Ρέιθ Ρόβερς
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Νίκη Ρέιθ με ανατροπή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
G/G & Οver 2,5
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σχόλια αγώνα:

Ρεβάνς του τελικού των πλέι οφ ανόδου-παραμονής στην Πρέμιερσιπ. Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ, σε περίπτωση νίκης της Ρέιθ Ρόβερς με ένα γκολ διαφορά ακολουθεί παράταση και (αν χρειαστεί) η διαδικασία των πέναλτι. Η νικήτρια θα παίζει στην Πρέμιερσιπ την επόμενη σεζόν.

Ρος Κάουντι

Ρέιθ Ρόβερς

20 Goal/Goal 3
31 Over 1.5 4
22 Over 2.5 4

Σύγκριση αποδόσεων

Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.80
X
13.25
2
81.00

Αναλύσεις Ομάδων

Ρος Κάουντι
?
Ν
Ι
Ι
Η
Ν
Η
Φόρμα ομάδας
  • 8 νίκες στα 20 εντός με Ρέιθ Ρόβερς
  • Over 2,5 τα 8 στα 11 τελευταία
  • G/G τα 6 στα 9 τελευταία

Ανάλυση

Eπικράτησε με 2-1 στο πρώτο ματς κι έχει ένα προβάδισμα που δείχνει ότι μπορεί να υπερασπιστεί στην έδρα της, είναι για δεύτερη σερί σεζόν στον τελικό των πλέι-οφ. Πέρυσι πήγε στα πέναλτι για να επικρατήσει της Πάρτικ Θιστλ και να μείνει στην κατηγορία, ευελπιστεί ότι φέτος μπορεί να αποφύγει τα... δράματα. Προηγήθηκε στο 35' με το πέναλτι του Ντχάντα, διπλασίασε τα τέρματα της στο 71' με την κεφαλιά του Μπόλντγουιν. Ο Στάντον μείωσε στο 82' για τους Ρόβερς, οι Χαϊλάντερς κράτησαν σχετικά εύκολα το προβάδισμα. «Ελπίζω αυτή τη φορά να είναι βαρετή η ρεβάνς» δήλωσε χαριτολογώντας ο Χάρμον που είχε ισοφαρίσει στις καθυστερήσεις του περσινού τελικού για τη Ρος Κάουντι, στέλνοντας την αναμέτρηση στα πέναλτι. «Είμαστε λίγο ενοχλημένοι για το γκολ που δεχτήκαμε, τους επιτρέψαμε να ξαναμπούν στο ματς, η κατάσταση όμως είναι στα χέρια μας» τόνισε ο Άγγλος μέσος. Μόνιμος απών ο μέσος Σιφ που έχει χάσει το υπόλοιπο της σεζόν. Παραμένουν τραυματίες ο μέσος Άλαρνταϊς και ο αμυντικός Ντίλαν Σμιθ.   
Ρέιθ Ρόβερς
?
Η
Η
Ν
Ν
Ι
Ν
Φόρμα ομάδας
  • 7 νίκες στα 20 εκτός με Ρος Κάουντι
  • G/G τα 15 στα 25 τελευταία
  • Over 2,5 τα 31 στα 48 τελευταία

Ανάλυση

Το γκολ του Στάντον την κρατά ζωντανή στη ρεβάνς, παρότι τα δεδομένα είναι εναντίον της. Ο προπονητής Ίαν Μάρεϊ τα έβαλε με τον VAR και τη «σκληρή» απόφαση να καταλογιστεί πέναλτι σε βάρος της ομάδας του, όταν η μπάλα βρήκε το χέρι του Γιούαν Μάρεϊ. «Εγωιστική» χαρακτήρισε την Πρέμιερσιπ που έβαλε VAR στους τελικούς των πλέι-οφ ο τεχνικός των Ρόβερς, πιστεύει ότι η ομάδα του μπορεί να κάνει την έκπληξη και να ανέβει στη μεγάλη κατηγορία για πρώτη φορά μετά από 27 χρόνια. Ο εξτρέμ Κόνολι τόνισε ότι το άγχος θα είναι στην πλευρά της Ρος Κάουντι που είναι το φαβορί και δήλωσε ότι η αντίπαλος της ομάδας του μπορεί να λυγίσει από την πίεση. Αυτό θα είναι το 51ο ματς μιας γεμάτης σεζόν για τους Ρόβερς. Θα είναι και το 100ό του Ίαν Μάρεϊ στον πάγκο της Ρέιθ, δεν θα έχει στη διάθεση του oύτε αυτή τη φορά τον μέσο Τάρνερ που είναι δανεικός από τον Κάουντι. Αμφίβολοι  ο αμυντικός Άσκροφτ και ο μέσος Μάλιν. Μόνιμα εκτός ο ο δεξιός μπακ, Μίλεν, καιρό τώρα λόγω «εσωτερικού θέματος».

Επιστροφές - Απουσίες

Ρος Κάουντι
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
D. Smith
Τραυματίας
3
24
Μ
S. Allardice
Τραυματίας
3
22
25/4
Μ
M. Sheaf
Τραυματίας
3
6
Ρέιθ Ρόβερς
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
R. Millen
Άλλοι λόγοι
5
16
Α
L. Ashcroft
Αμφίβολος
2
13
8/1
Α
K. Watson
Αμφίβολος
4
2
Μ
J. Mullin
Αμφίβολος
3
1
Μ
K. Turner
Άλλοι λόγοι
3
1
10/1
Betting Facts
Ρος Κάουντι
Η ομάδα Ρος Κάουντι νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρος Κάουντι
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρος Κάουντι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρέιθ Ρόβερς
Η ομάδα Ρέιθ Ρόβερς έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρέιθ Ρόβερς
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέιθ Ρόβερς, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Βαθμολογία

# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Αμπερντίν
Αμπερντίν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί
Νταντί
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί Γιουν.
Νταντί Γιουν.
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Φόλκερκ
Φόλκερκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Heart of Midlothian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Hibernian FC
Hibernian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Κιλμάρνοκ
Κιλμάρνοκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Motherwell FC
Motherwell FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεντ Μίρεν
Σεντ Μίρεν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεν Τζόνσον
Σεν Τζόνσον
0 0 0 0 0 0-0 0
  Championship round   Relegation Round
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Αμπερντίν
Αμπερντίν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί
Νταντί
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί Γιουν.
Νταντί Γιουν.
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Φόλκερκ
Φόλκερκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Heart of Midlothian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Hibernian FC
Hibernian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Κιλμάρνοκ
Κιλμάρνοκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Motherwell FC
Motherwell FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεντ Μίρεν
Σεντ Μίρεν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεν Τζόνσον
Σεν Τζόνσον
0 0 0 0 0 0-0 0
  Championship round   Relegation Round
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Αμπερντίν
Αμπερντίν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί
Νταντί
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Νταντί Γιουν.
Νταντί Γιουν.
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Φόλκερκ
Φόλκερκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Heart of Midlothian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Hibernian FC
Hibernian FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Κιλμάρνοκ
Κιλμάρνοκ
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Motherwell FC
Motherwell FC
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεντ Μίρεν
Σεντ Μίρεν
0 0 0 0 0 0-0 0
1
Σεν Τζόνσον
Σεν Τζόνσον
0 0 0 0 0 0-0 0
  Championship round   Relegation Round
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές:      9.3
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
check_3c
Κριτικές παικτών:        8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ