Τσιταντέλα - Μπάρι Προγνωστικά
Μαχητική η Τσιταντέλα, έστω και αν η απόδοσή της δεν είναι αξιόλογη τις τελευταίες εβδομάδες. Η Μπάρι, από την πλευρά της, κινδυνεύει άμεσα, πλην όμως δεν δείχνει ικανή να πιάσει υψηλή απόδοση. Για να νικήσει, θα χρειαστεί τη… συγκατάθεση του αντιπάλου, μπορεί και να την έχει.
Τσιταντέλα - Μπάρι Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
12/1
Α
3
Α
1
28/2
Μ
3
Ε
4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
19
22/3
Μ
2
13/1
Μ
1
31/1
Μ
1
11/2
Μ
0
21/4
Ε
3
Ε
2
Τσιταντέλα - Μπάρι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.20 | 2.90 | 4.72% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 3.55 | 1.93 | 3.95 | 5.03% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | ||||
| 2.70 | 3.25 | 2.62 | 5.64% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.60 | 3.25 | 2.65 | 6.51% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.83 | 1.90 | 6.78% | |
| 2.90 | 2.32 | 3.35 | 6.92% | 3.20 | 1.31 | 7.05% | ||||
| 2.51 | 2.95 | 2.76 | 9.07% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | 1.77 | 1.93 | 7.67% | |
| 2.80 | 1.42 | 5.78% | ||||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.55
X
3.25
2
3.95
Τσιταντέλα - Μπάρι Στατιστικά
Τσιταντέλα - Μπάρι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τσιταντέλα νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσιταντέλα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπάρι νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρι, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ