Ουντερχάχινγκ - Μόναχο 1860 Προγνωστικά
Βαυαρική μονομαχία με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον. Σκέφτεται ήδη την επόμενη σεζόν η Ουντερχάχινγκ, όχι ότι χρειάζεται να ανησυχεί η Μόναχο 1860, αλλά τυπικά δεν έχει εξασφαλίσει την παραμονή της. Ποντάρισμα στο 2 DNB.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
23
Α
5
4/1
Α
4
Μ
5
Μ
3
Μ
8
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
Ουντερχάχινγκ - Μόναχο 1860 Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.67 | 3.30 | 2.55 | 6.52% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | 1.60 | 2.22 | 7.02% | |
| 2.90 | 3.30 | 2.35 | 6.84% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.04 | 10.50 | 51.00 | 7.10% | 2.38 | 1.56 | 5.77% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 1.06 | 10.75 | 24.00 | 7.24% | 2.57 | 1.44 | 7.71% | 2.07 | 1.67 | 7.57% | |
| 2.85 | 3.25 | 2.27 | 9.02% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
| 2.80 | 3.20 | 2.25 | 10.24% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.02 | 1.67 | 2.15 | 6.01% | |||||||
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
10.75
2
51.00
Ουντερχάχινγκ - Μόναχο 1860 Στατιστικά
Ουντερχάχινγκ - Μόναχο 1860 Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουντερχάχινγκ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουντερχάχινγκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μόναχο 1860 έχασε 2 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόναχο 1860, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ