Κρου - Σάτον Προγνωστικά
Διαφορετικοί στόχοι για τις δύο ομάδες, με την Κρου να έχει αρκετές πιθανότητες ακόμα και για την απευθείας άνοδο, ενώ η ουραγός Σάτον «καίγεται» για βαθμούς προκειμένου να αποφύγει τον υποβιβασμό. Η γηπεδούχος αναζητά αντίδραση, της δίνουμε προβάδισμα, «άσος».
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
23
45/4
Μ
14
Μ
15
Μ
3
31/1
Ε
5
29/4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Κρου - Σάτον Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 4.75 | 4.32% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 1.78 | 3.75 | 4.33 | 5.61% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | |
| 1.72 | 3.70 | 4.55 | 6.67% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.75 | 1.98 | 7.10% | |
| 3.30 | 1.92 | 4.00 | 6.88% | 1.04 | 9.00 | 6.77% | 5.00 | 1.12 | 8.50% | |
| 1.74 | 3.70 | 4.33 | 7.06% | 1.91 | 1.79 | 7.60% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
| 1.11 | 6.10 | 80.00 | 7.18% | |||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.30
X
6.10
2
80.00
Κρου - Σάτον Στατιστικά
Κρου - Σάτον Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κρου νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρου, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάτον έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάτον, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ