Λωζάνη Ουσί - Γκρασχόπερς Προγνωστικά
Η Γκρασχόπερς αν θέλει να εξαντλήσει τις πιθανότητες για εξάδα οφείλει να κερδίσει την ουραγό και χειρότερη ομάδα του πρωταθλήματος Λωζάνη Ουσί. Εξάλλου, στο ανασταλτικό κομμάτι εμφανίζει σημάδια βελτίωσης. Με πιθανότητες επαλήθευσης το διπλό.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
25
14/1
Α
0
Μ
1
34/3
Μ
1
22/2
Ε
22
Ε
1
19/2
Ε
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
3
Α
1
29/1
Μ
14
Μ
8
9/1
Μ
2
Μ
1
Μ
1
6/2
Ε
2
16/3
Λωζάνη Ουσί - Γκρασχόπερς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.30 | 2.45 | 5.30% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 6.00 | 1.47 | 4.60 | 6.04% | 1.53 | 2.45 | 5.82% | ||||
| 2.85 | 3.30 | 2.40 | 6.59% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | |
| 2.85 | 3.30 | 2.40 | 6.59% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 3.03 | 3.11 | 2.23 | 9.09% | 1.77 | 1.93 | 7.67% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.00
X
3.30
2
4.60
Λωζάνη Ουσί - Γκρασχόπερς Στατιστικά
Λωζάνη Ουσί - Γκρασχόπερς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λωζάνη Ουσί νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λωζάνη Ουσί, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκρασχόπερς νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκρασχόπερς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ