ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 1,5 1o ημίχρ.
2.20
Μάλμε - Έστερ Προγνωστικά
Η πρωταθλήτρια Μάλμε υποδέχεται την Έστερ που την περασμένη χρονιά, για ακόμη μία φορά, έφτασε πολύ κοντά στην άνοδο από τη δεύτερη κατηγορία χωρίς όμως να την πετύχει στο τέλος. Η ποιοτική διαφορά μεταξύ των ρόστερ των 2 ομάδων είναι πολύ μεγάλη με τους γηπεδούχους να είναι το μεγάλο φαβορί. Αναμένεται ανοιχτό παιχνίδι με την επιλογή του Over 1.5 στο ημίχρονο να έχει ενδιαφέρον στην απόδοση που προσφέρεται, πάνω από τις 2 μονάδες.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 1,5 1o ημίχρ.
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.20
Μάλμε - Έστερ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 7.50 | 17.00 | 5.81% | 2.75 | 1.44 | 5.49% | 2.15 | 1.66 | 6.33% | |
| 1.17 | 7.50 | 13.00 | 6.10% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 1.15 | 8.00 | 13.50 | 6.42% | 2.72 | 1.41 | 7.14% | 2.07 | 1.67 | 7.57% | |
| 1.51 | 3.40 | 8.50 | 6.89% | 1.28 | 3.40 | 7.01% | 3.65 | 1.23 | 8.00% | |
| 1.18 | 6.50 | 12.50 | 7.52% | 2.65 | 1.42 | 7.54% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
| 1.06 | 7.80 | 82.00 | 7.73% | |||||||
| 1.15 | 6.70 | 13.00 | 8.74% | 2.68 | 1.41 | 7.61% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.51
X
8.00
2
82.00
Μάλμε - Έστερ Στατιστικά
Μάλμε - Έστερ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μάλμε νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάλμε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Έστερ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έστερ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1ος όμιλος του Κυπέλλου Σουηδίας. Μόνο η πρώτη από κάθε γκρουπ προκρίνεται στην επόμενη φάση. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1. Διαφορά τερμάτων, 2. Καλύτερη επίθεση, 3. Μεταξύ τους ματς, 4. Καλύτερη βαθμολογική κατάταξη στο πρωτάθλημα.