Ιστ Φάιφ - Στενχάουσμιουρ Προγνωστικά
Μια «cult» φιγούρα των πάγκων, ο 70χρονος Κάμπελ άφησε τον Νοέμβριο τον πάγκο της Αρμπρόουθ μετά από 7 χρόνια, πριν από δυο χρόνια ήταν υποψήφιος για τεχνικός της χρονιάς στην Σκωτία. Έκανε τη διαφορά στην Τσάμπιονσιπ, μπορεί να την κάνει και στη Λιγκ 2. Αντί για το διπλό, θα πάμε στα 2-3 G περιμένοντας να ζορίσει τους πρωτοπόρους.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
1
18/2
Ιστ Φάιφ - Στενχάουσμιουρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.65 | 3.40 | 1.98 | 6.82% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 3.75 | 3.50 | 1.90 | 7.30% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 4.60 | 1.63 | 4.00 | 7.48% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | ||||
| 3.50 | 2.10 | 3.05 | 8.24% | 2.75 | 1.40 | 7.23% | ||||
| 3.75 | 3.20 | 1.95 | 8.42% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 7.15 | 4.25 | 1.38 | 9.07% | 2.55 | 1.42 | 8.79% | 1.44 | 2.52 | 8.36% | |
| 3.32 | 3.59 | 1.92 | 9.14% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.15
X
4.25
2
4.00
Ιστ Φάιφ - Στενχάουσμιουρ Στατιστικά
Ιστ Φάιφ - Στενχάουσμιουρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ιστ Φάιφ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιστ Φάιφ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στενχάουσμιουρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στενχάουσμιουρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ