ΓΚΝΙΣΤΑΝ - ΕΛΣΙΝΚΙ
1
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
03/02/2024 (14:00)
Talin jalkapallohalli (1.000)
Καιρός: Ψυχρός
Ίδια πόλη (απόσταση)
Γκνίσταν - Ελσίνκι Προγνωστικά
Η Γκνίσταν ηττήθηκε στις διπλές αναμετρήσεις με τη Μάριεχαμ με φόντο τη την άνοδο (0-0, 3-0), αλλά η τύχη της χαμογέλασε, αφού η Χόνκα χρεωκόπησε και πήρε τη θέση της. Ο κόουτς Γιόνας Ράντανεν, συνεχίζει στον πάγκο της ΄Ιλβες. Τα βρήκε σκούρα η Ελσίνκι στην πρεμιέρα με τη Μάριεχαμ, αλλά πανηγύρισε τη νίκη με 1-0. Παρατάχθηκε με δυνατή ενδεκάδα, αλλά έπρεπε να περιμένει μέχρι το 82’ για να σκοράρει με αρκετή δόση τύχης (από το 78’ με δέκα). Η Ελσίνκι δέχεται φάσεις. Πιθανό το G/G
Σχόλια αγώνα:
2η αγωνιστική του μίνι πρωταθλήματος για τις θέσεις 1-6. Μετέχουν 6 ομάδες, όλες παίζουν από μια φορά μεταξύ τους και στα ημιτελικά προκρίνονται οι 2 πρώτες του κάθε ομίλου. Τοπικό ντέρμπι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.50 | 1.53 | 4.08% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | |
| 7.50 | 1.93 | 2.40 | 6.38% | 2.08 | 1.70 | 6.46% | ||||
| 5.50 | 4.20 | 1.52 | 7.22% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | |
| 5.50 | 4.20 | 1.50 | 7.97% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 6.75 | 2.55 | 1.82 | 8.24% | 3.00 | 1.32 | 8.33% | ||||
| 5.90 | 4.30 | 1.44 | 8.80% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.89 | 1.84 | 6.77% | |
| 5.30 | 4.30 | 1.48 | 8.84% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.50
X
4.50
2
2.40
Επιστροφές - Απουσίες
Betting Facts
Η ομάδα Γκνίσταν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκνίσταν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ελσίνκι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ελσίνκι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Group 1
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9-3 | +6 | Ν Ν Η Ν Ν | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9-6 | +3 | Η Η Ν Ν Ν | |
|
|
8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8-4 | +4 | Ν Η Ι Ι Ν | |
|
|
7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7-6 | +1 | Ν Ν Η Ι Η | |
|
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5-8 | -3 | Η Ι Η Ν Ι | |
|
|
1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3-14 | -11 | Η Η Ι Η Η | |
Group 2
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 20-5 | +15 | Ν Ν Ν Ι Ν | |
|
|
13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12-6 | +6 | Ν Ν Ν Ν Ι | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11-14 | -3 | Ν Η Η Ν Ν | |
|
|
3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9-10 | -1 | Η Η Η Η Ν | |
|
|
3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6-14 | -8 | Ν Η Η Η Η | |
|
|
3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5-14 | -9 | Η Η Ν Η Η | |
Promotion - Liiga Cup (Play Offs: Semi-finals)