ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 (Δ.Ε.)
1.75
Μπρέντα - Ντε Χράαφσχαπ Προγνωστικά
Μαζεύτηκαν πολλές απουσίες στην Μπρέντα που είναι βέβαιο πως επηρεάζουν το παιχνίδι της. Η Ντε Χράαφσχαπ είναι σε εξαιρετικό μομέντουμ και από την στιγμή που το διπλό προσφέρεται σε υψηλή απόδοση, δημιουργείται αξία στη διπλή ευκαιρία των φιλοξενούμενων.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 (Δ.Ε.)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.50
1.75
Μπρέντα - Ντε Χράαφσχαπ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
24/2
Α
0
26/2
Μ
23
Μ
4
9/1
Μ
2
Μ
2
26/2
Μ
1
Ε
0
Ε
0
17/9
Ε
0
13/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
13
Α
6
Α
3
Μ
0
3/1
Μπρέντα - Ντε Χράαφσχαπ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.75 | 3.75 | 4.41% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.95 | 3.75 | 3.60 | 5.42% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 3.20 | 1.75 | 5.50 | 6.17% | |||||||
| 1.98 | 3.60 | 3.50 | 6.41% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
| 1.93 | 3.65 | 3.35 | 8.31% | 2.20 | 1.61 | 7.03% | 1.56 | 2.30 | 7.05% | |
| 2.01 | 3.51 | 3.15 | 9.08% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.54 | 2.33 | 7.28% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.20
X
3.75
2
5.50
Μπρέντα - Ντε Χράαφσχαπ Στατιστικά
Μπρέντα - Ντε Χράαφσχαπ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπρέντα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπρέντα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντε Χράαφσχαπ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντε Χράαφσχαπ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ