ΡΙΖΕΣΠΟΡ
-
ΧΑΤΑΙΣΠΟΡ
Yeni Rize Şehir Stadı (15.332)
Αίθριος
928 χλμ.
Τσιχάν Αϊντίν
Κωδ. 147VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
2.10
Ρίζεσπορ - Χατάισπορ Προγνωστικά
Η Ρίζεσπορ βγάζει «τσαμπουκά» εντός και δεν επιτρέπει πολλά στους αντιπάλους. Άψογο το κλίμα στις τάξεις της, μία νίκη θα τη βάλει στο κόλπο της τετράδας, παρότι δεν «καίγεται» γι’ αυτόν τον στόχο. Η Χατάισπορ βρίσκεται σε πτωτική πορεία, διαθέτει όμως μονάδες για να απειλήσει έως ένα σημείο τη γηπεδούχο. Πάμε στα γκολ και συγκεκριμένα στο combo.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.10
Ρίζεσπορ - Χατάισπορ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
Α
0
24/2
Μ
17
Μ
17
Ε
16
Ε
12
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
Ε
3
Ε
0
38/3
Ρίζεσπορ - Χατάισπορ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.82 | 3.65 | 4.45 | 4.59% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 2.10 | 3.65 | 3.35 | 4.64% | 1.99 | 1.82 | 4.94% | 1.69 | 2.15 | 5.38% | |
| 1.35 | 4.80 | 9.50 | 5.15% | 1.77 | 2.05 | 5.01% | ||||
| 1.95 | 3.45 | 3.85 | 5.87% | 1.88 | 1.88 | 6.00% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 1.86 | 3.39 | 4.20 | 6.60% | |||||||
| 1.91 | 3.50 | 3.60 | 8.01% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 1.35 | 3.05 | 6.42% | 5.15 | 1.11 | 8.68% | |||||
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.10
X
4.80
2
9.50
Ρίζεσπορ - Χατάισπορ Στατιστικά
Ρίζεσπορ - Χατάισπορ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρίζεσπορ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρίζεσπορ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χατάισπορ έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χατάισπορ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ