Ντονκάστερ - Μόρκαμ Προγνωστικά
Η Ντονκάστερ θέλει να απομακρυνθεί από την επικίνδυνη ζώνη και αρχίζει να... μαζεύει σημαντικούς βαθμούς. Η Μόρκαμ επιδιώκει να βρεθεί εντός πλέι οφ, δεν είναι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση. Θα επιλέξουμε τα γκολ και ότι θα σκοράρουν αμφότερες.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
10
Α
1
28/4
Α
0
Α
0
26/3
Μ
23
Μ
25
Μ
1
Ε
10
Ε
12
Ε
1
41/6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
10
Α
1
Α
1
30/1
Ντονκάστερ - Μόρκαμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 81.00 | 22.00 | 1.01 | 4.57% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | ||||
| 1.95 | 3.60 | 3.75 | 5.42% | 1.90 | 1.87 | 5.76% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | |
| 1.95 | 3.60 | 3.75 | 5.42% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.95 | 3.55 | 3.65 | 6.41% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.98 | 3.53 | 3.47 | 7.11% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.72 | 1.95 | 8.61% | ||||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
81.00
X
22.00
2
3.75
Ντονκάστερ - Μόρκαμ Στατιστικά
Ντονκάστερ - Μόρκαμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντονκάστερ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντονκάστερ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μόρκαμ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόρκαμ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ