ΚΟΜΟ
-
ΜΟΝΤΕΝΑ
Stadio Giuseppe Sinigaglia (18.000)
Άστατος
229 χλμ.
Τζάκομο Καμπλόνε
Κωδ. 452VAR
Κόμο - Μόντενα Προγνωστικά
Δεν έχουν ιδιαίτερες διαφορές ως προς το ταβάνι τους οι Κόμο και Μόντενα. Μπορούν να διεκδικήσουν από θέση φαβορί τη θέση τους στην πρώτη οκτάδα, επιθετικά έχουν αρετές, εκτιμούμε ότι η μεταξύ τους αναμέτρηση θα έχει τουλάχιστον τρία τέρματα.
Κόμο - Μόντενα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
4
Μ
2
Μ
1
Μ
0
26/1
Ε
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
Α
2
Μ
4
Ε
4
Ε
2
Κόμο - Μόντενα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.22 | 3.00 | 3.75 | 4.80% | 1.57 | 2.40 | 5.09% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 2.15 | 3.30 | 3.50 | 5.11% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.96 | 1.78 | 6.72% | |
| 3.90 | 1.85 | 3.85 | 5.36% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | ||||
| 2.20 | 3.20 | 3.40 | 5.76% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.38 | 4.15 | 9.85 | 6.29% | 1.41 | 2.75 | 6.79% | 2.02 | 1.68 | 8.28% | |
| 2.20 | 3.10 | 3.40 | 6.65% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | 2.00 | 1.78 | 5.82% | |
| 2.09 | 2.93 | 3.59 | 8.95% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.90
X
4.15
2
9.85
Κόμο - Μόντενα Στατιστικά
Κόμο - Μόντενα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κόμο νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κόμο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μόντενα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόντενα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ