ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.70
Σαντχάουζεν - Βάλντχοφ Μάνχαϊμ Προγνωστικά
Η Σαντχάουζεν έχει ανοδική πορεία και πλησιάζει με σταθερά βήματα προς την πρώτη τριάδα. Στον αντίποδα, η Βάλντχοφ Μάνχαϊμ αδυνατεί να βγει από τον «βούρκο», με τις εμφανίσεις της να παραμένουν επιεικώς μέτριες, έως κακές. Επιλογή ο άσος.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Σαντχάουζεν
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.00
1.70
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
18
Α
3
Μ
2
Ε
1
25/6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
Α
4
Α
0
Μ
0
26/1
Ε
0
23/1
Σαντχάουζεν - Βάλντχοφ Μάνχαϊμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.80 | 4.15 | 6.18% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | |
| 1.75 | 3.75 | 4.33 | 6.46% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 1.25 | 4.50 | 20.00 | 6.74% | |||||||
| 1.34 | 4.35 | 9.25 | 7.77% | 1.55 | 2.27 | 7.89% | 1.94 | 1.77 | 7.44% | |
| 1.75 | 3.80 | 4.00 | 7.80% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.73 | 3.68 | 3.98 | 9.18% | 2.07 | 1.67 | 7.57% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.78
X
4.50
2
20.00
Σαντχάουζεν - Βάλντχοφ Μάνχαϊμ Στατιστικά
Σαντχάουζεν - Βάλντχοφ Μάνχαϊμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαντχάουζεν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαντχάουζεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Βάλντχοφ Μάνχαϊμ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βάλντχοφ Μάνχαϊμ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ