ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
-
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & G/G
3.15
Παρί Σεν Ζερμέν - Νιούκαστλ Προγνωστικά
Οι δύο ομάδες «καίγονται» για τη νίκη, σε ένα κρίσιμο σημείο για τη πρόκριση. Η Παρί Σεν Ζερμέν προέρχεται από μια φανταστική εμφάνιση με τη Μονακό, η Νιούκαστλ μπορεί να έχει απουσίες αλλά αντιστέκεται, το έδειξε και με την Τσέλσι. Η ποιότητα των Παριζιάνων θα υπερτερήσει, η απουσία όμως του Μαρκίνιος κομβική για την άμυνα. Με ρίσκο το 1 & G/G.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
3.15
Παρί Σεν Ζερμέν - Νιούκαστλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
17
Τ
0
Α
17
Α
17
Α
1
Μ
1
3/1
Ε
16
11/3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
11
24/3
Α
4
17/1
Α
3
12/1
Α
6
Μ
12
33/12
Μ
3
Μ
6
Μ
7
33/2
Μ
1
Μ
1
Μ
5
Ε
3
Παρί Σεν Ζερμέν - Νιούκαστλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 4.20 | 5.00 | 3.23% | 2.34 | 1.63 | 3.92% | 1.64 | 2.27 | 4.79% | |
| 1.70 | 4.05 | 4.75 | 4.37% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 5.80 | 3.10 | 1.80 | 4.81% | |||||||
| 1.67 | 4.00 | 4.90 | 5.02% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 4.70 | 3.00 | 1.97 | 5.10% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 1.54 | 2.35 | 6.97% | |
| 1.67 | 4.00 | 4.50 | 6.63% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.65 | 2.90 | 2.20 | 6.83% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | 1.38 | 2.77 | 7.89% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.80
X
4.20
2
5.00
Παρί Σεν Ζερμέν - Νιούκαστλ Στατιστικά
Παρί Σεν Ζερμέν - Νιούκαστλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παρί Σεν Ζερμέν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νιούκαστλ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νιούκαστλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
6ος όμιλος. Στους «16» προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες της βαθμολογίας και η τρίτη συνεχίζει στο Γιουρόπα Λιγκ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Μεταξύ τους ματς (Βαθμοί, Διαφορά γκολ, Καλύτερη επίθεση), 2) Συνολικά ματς (Διαφορά γκολ, Καλύτερη επίθεση, Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση), 3) Περισσότερες νίκες, 4) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 5) Βαθμοί ποινής.