Μπαστιά - Οσέρ Προγνωστικά
Η Μπαστιά προέρχεται από ντροπιαστικό αποκλεισμό στο θεσμό του Κυπέλλου. Η Οσέρ πραγματοποιεί θετική πορεία και βρίσκεται από το ξεκίνημα στις υψηλές θέσεις του βαθμολογικού πίνακα. Πιο πειστική εικόνα παρουσιάζουν οι φιλοξενούμενοι, πάντως θα θέλαμε το διπλό σε μεγαλύτερη απόδοση για να ασχοληθούμε σοβαρά.
Μπαστιά - Οσέρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
14
28/1
Α
5
Α
3
Α
0
Α
0
Μ
2
17/7
Ε
2
Ε
0
14/2
Ε
0
16/5
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
11
Μ
2
29/2
Μπαστιά - Οσέρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.40 | 1.55 | 3.75 | 4.49% | |||||||
| 4.30 | 3.80 | 1.80 | 4.88% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 4.20 | 3.60 | 1.80 | 6.67% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 5.30 | 2.03 | 2.55 | 6.84% | 1.05 | 8.00 | 7.18% | 5.10 | 1.13 | 7.50% | |
| 4.20 | 3.60 | 1.75 | 8.03% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 4.00 | 3.64 | 1.73 | 9.32% | 1.94 | 1.76 | 7.72% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.40
X
3.80
2
3.75
Μπαστιά - Οσέρ Στατιστικά
Μπαστιά - Οσέρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπαστιά έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαστιά, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Οσέρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ