Χάλεσερ - Ζααρμπρίκεν Προγνωστικά
Ντέρμπι των χαμηλών στρωμάτων της βαθμολογίας. Αμφότερες αναζητούν το «τρίποντο» που θα τους απομακρύνει ακόμα περισσότερο από την επικίνδυνη ζώνη. Καμία εκ των δύο δεν παρουσιάζει σταθερότητα, δέχεται με ευκολία το γκολ η Χάλεσερ, αν και φροντίζει να σκοράρει επίσης. Πάμε στο G/G & Over 2,5.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
14
10/1
Α
7
Α
0
21/1
Μ
10
Ε
5
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
Α
0
Ε
8
Ε
9
6/1
Χάλεσερ - Ζααρμπρίκεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.60 | 2.15 | 6.15% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 36.00 | 13.00 | 1.04 | 6.21% | 2.90 | 1.36 | 7.42% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
| 3.10 | 3.55 | 2.15 | 6.49% | 2.27 | 1.60 | 6.15% | 1.50 | 2.42 | 7.40% | |
| 3.10 | 3.50 | 2.10 | 7.79% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 24.00 | 11.00 | 1.05 | 7.83% | 3.10 | 1.31 | 7.91% | 1.98 | 1.72 | 7.96% | |
| 3.17 | 3.47 | 2.01 | 9.19% | 2.13 | 1.63 | 7.66% | 1.56 | 2.27 | 7.54% | |
| 1.03 | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
36.00
X
13.00
2
2.15
Χάλεσερ - Ζααρμπρίκεν Στατιστικά
Χάλεσερ - Ζααρμπρίκεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Χάλεσερ έχει φέρει 3 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χάλεσερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ζααρμπρίκεν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ζααρμπρίκεν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ