ΜΠΑΡΙ
-
ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
Stadio Comunale San Nicola (58.270)
Αίθριος
650 χλμ.
Μαουρίτσιο Μαριάνι
Κωδ. 533VAR
Μπάρι - Καταντζάρο Προγνωστικά
Η Καταντζάρο είναι σαφέστατα πιο εξωστρεφής από την Μπάρι και εκτιμούμε ότι δεν πρόκειται να κλειστεί στο «Σαν Νίκολα». Βέβαια, οι γηπεδούχοι είναι πιο έμπειροι, έχουν μάθει να υποφέρουν και με την απαραίτητη υπομονή, θα βρουν ευκαιρίες. Βρίσκονται πιο κοντά στη νίκη.
Μπάρι - Καταντζάρο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
4
33/5
Ε
4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
24/2
Μ
5
Μ
5
Μ
2
Ε
0
6/2
Μπάρι - Καταντζάρο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.05 | 3.35 | 4.61% | 1.60 | 2.35 | 4.81% | 1.93 | 1.80 | 6.86% | |
| 2.25 | 3.20 | 3.40 | 4.86% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 2.95 | 2.18 | 3.90 | 5.13% | |||||||
| 2.30 | 3.15 | 3.25 | 5.65% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 7.00 | 3.45 | 1.57 | 6.51% | |||||||
| 2.25 | 3.10 | 3.30 | 6.55% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.00
X
3.45
2
3.90
Μπάρι - Καταντζάρο Στατιστικά
Μπάρι - Καταντζάρο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπάρι έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καταντζάρο έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καταντζάρο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ