Λαβάλ - Βαλενσιέν Προγνωστικά
Αμφίρροπο ματς στο Λαβάλ. Είναι σε καλό τέμπο οι γηπεδούχοι. Επικίνδυνοι οι φιλοξενούμενοι που παρουσιάζονται δυνατοί αμυντικά. Κοιτάμε προς το ασιατικό Over 2 στο όριο του 1.70. Ωστόσο οποιαδήποτε επιλογή θα την κάνουμε στο live.
Λαβάλ - Βαλενσιέν Ενδεκάδες
Λαβάλ - Βαλενσιέν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.12 | 3.20 | 3.75 | 4.84% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | ||||
| 2.15 | 3.25 | 3.55 | 5.17% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 2.75 | 2.75 | 3.00 | 5.71% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | 1.33 | 3.05 | 7.39% | |
| 2.10 | 3.20 | 3.60 | 6.23% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | |
| 2.10 | 3.20 | 3.40 | 7.65% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.75
X
3.25
2
3.75
Λαβάλ - Βαλενσιέν Στατιστικά
Λαβάλ - Βαλενσιέν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λαβάλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λαβάλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Βαλενσιέν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαλενσιέν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ