Πρέμιερ Ιρλανδίας
Κωδικός Κουπονιού: 144
ΝΤΑΝΤΑΛΚ - ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
1
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
07/10/2022 (21:45)
Β΄ Γύρος: Νταντάλκ - Σεντ Πάτρικς 1-0. Γ΄ Γύρος: Σεντ Πάτρικς - Νταντάλκ 1-1.
Oriel Park (6.000)
Καιρός: Ψυχρός
73 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Νταντάλκ - Σεντ Πάτρικς Προγνωστικά
Η 3η ομάδα υποδέχεται την 4η της βαθμολογίας, σε μια αναμέτρηση που έχει το χαρακτήρα «εξάποντου». Τα πάντα είναι ανοικτά, τα μεταξύ τους παιχνίδια όμως φέτος είναι κλειστά, δύσκολα θα επαναληφθεί το... ροντέο της Σεντ Πάτρικς στο ντέρμπι με τη Σέλμπουρν. Τα 2-3 G θα είναι η επιλογή μας.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.40 | 2.80 | 4.88% | 1.77 | 2.05 | 5.01% | ||||
| 4.65 | 1.47 | 6.20 | 5.36% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | 1.75 | 1.96 | 7.55% | |
| 2.55 | 3.20 | 2.75 | 6.39% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.50 | 3.25 | 2.70 | 7.24% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.82 | 1.90 | 7.04% | |
| 2.40 | 3.30 | 2.62 | 9.20% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.65
X
3.40
2
6.20
Betting Facts
Η ομάδα Νταντάλκ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντάλκ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σεντ Πάτρικς έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεντ Πάτρικς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 28 | 16 | 7 | 5 | 46-27 | +19 | Ν Ν Ι Ν Ι | |
|
|
50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 45-25 | +20 | Ι Ι Ν Ν Η | |
|
|
50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 50-34 | +16 | Ν Ι Η Ν Ν | |
|
|
40 | 29 | 10 | 10 | 9 | 46-45 | +1 | Ι Ι Η Η Ν | |
|
|
35 | 27 | 8 | 11 | 8 | 37-39 | -2 | Ι Ν Η Η Ι | |
|
|
34 | 29 | 7 | 13 | 9 | 41-40 | +1 | Η Ι Ν Η Ι | |
|
|
34 | 28 | 8 | 10 | 10 | 36-42 | -6 | Ι Ι Ι Ν Ι | |
|
|
32 | 29 | 7 | 11 | 11 | 39-48 | -9 | Ι Ν Ν Ι Ν | |
|
|
28 | 29 | 6 | 10 | 13 | 33-48 | -15 | Ι Ι Ι Η Η | |
|
|
23 | 29 | 5 | 8 | 16 | 23-48 | -25 | Ι Ι Η Ι Η | |
Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
Προκριματικά Κόνφερενς Λιγκ
Υποβιβασμός
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 25-11 | +14 | Ν Ν Ι Ν Η | |
|
|
30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 29-10 | +19 | Η Ι Ι Ν Ν | |
|
|
24 | 15 | 6 | 6 | 3 | 25-18 | +7 | Ν Ν Ι Ν Η | |
|
|
24 | 15 | 6 | 6 | 3 | 26-19 | +7 | Ι Ν Η Ν Ν | |
|
|
21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 23-18 | +5 | Η Ι Η Η Ν | |
|
|
20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 20-21 | -1 | Ι Ι Ι Ν Ν | |
|
|
19 | 14 | 4 | 7 | 3 | 19-16 | +3 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16-21 | -5 | Η Η Ι Η Ι | |
|
|
14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 19-24 | -5 | Η Ν Η Ν Ι | |
|
|
14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 14-22 | -8 | Ι Ι Η Ι Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 25-16 | +9 | Η Ν Ν Η Ν | |
|
|
23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 21-16 | +5 | Ι Ι Ν Ν Η | |
|
|
21 | 13 | 5 | 6 | 2 | 18-15 | +3 | Ι Η Ι Ι Ι | |
|
|
20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16-15 | +1 | Ν Ν Ι Η Η | |
|
|
19 | 15 | 4 | 7 | 4 | 23-27 | -4 | Ν Η Ι Η Ν | |
|
|
14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 16-21 | -5 | Ν Ι Η Η Ι | |
|
|
13 | 15 | 3 | 4 | 8 | 20-32 | -12 | Ν Ι Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 17-27 | -10 | Ι Ι Ν Η Η | |
|
|
10 | 14 | 1 | 7 | 6 | 15-21 | -6 | Η Ι Ι Η Η | |
|
|
9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 9-26 | -17 | Η Η Ι Η Η | |
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ