Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς
17/08 - 14:30
ΤΕΛΙΚΟ
0–3 (-)
#6 Ν Ν Ν Ν Η

ΧΕΝΑΝ - ΓΟΥΧΑΝ ΘΡΙ ΤΑΟΥΝΣ

Ν Ν Ν Ν Ν #1
Zhengzhou Hanghai Stadium (29.860) Αίθριος 505 χλμ. Κωδ. 1421VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:

Περιορισμένος αριθμός θεατών (30%).

ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
Over 3 1.95
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Προγνωστικά

Δημήτρης Σιώρης
Εκτίμηση ειδικού Αναλυτής Foxbet
Η Γουχάν Θρι Τάουνς είναι καταιγιστική σε κάθε παιχνίδι της και ήδη έχει σκοράρει 41 γκολ. Έχει τον πρώτο λόγο σήμερα για τους τρεις βαθμούς, αλλά το διπλό στο 1.55 δεν έχει καμία αξία. Περιμένουμε από τη Χενάν να βγάλει αντίδραση μετά την ήττα του Σαββάτου και θα ποντάρουμε στο Over 3.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ Over 3
Ποντάρισμα: 10.00 Κέρδος: 0.00
1.95
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Ανάλυση

Χενάν

  • ⊙ Έχει δεχτεί γκολ στα 3 από τα 4 τελευταία
  • ⊙ Έχει σκοράρει στα 4 από τα 5 πιο πρόσφατα
  • ⊙ Μετράει 3 Over 2,5 στα 4 τελευταία

Ανάλυση

Προσγειώθηκε απότομα η Χενάν γνωρίζοντας την ήττα 1-0 από τη Μεϊζού. Ήταν αυτή που μπήκε καλύτερα και πήρε τον έλεγχο, αλλά στο 13’ αποβλήθηκε από τον VAR ο αμυντικός Λούο για σκληρό μαρκάρισμα. Στο σημείο εκείνο οι ισορροπίες αντιστράφηκαν και άντεξε μέχρι 32’. Οι φορές που πάτησε με αξιώσεις στην περιοχή των φιλοξενούμενων έως τη λήξη ήταν ελάχιστες. Δεν δέχτηκε ένα δεύτερο γκολ από το δοκάρι μαζί με την αστοχία των αντιπάλων της και το τελικό αποτέλεσμα ήταν δίκαιο. Μπήκε τέλος στο σερί των τεσσάρων διαδοχικών νικών με τον χειρότερο τρόπο. Ακόμη και έτσι διατηρήθηκε στο +4 από την τέταρτη Σανγκάη Σενχούα στη μάχη για την έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ έχοντας παιχνίδι περισσότερο. «Δουλεύουμε σκληρά και κοιτάμε μόνο μπροστά. Ελπίζω να κάνουμε καλύτερη εμφάνιση κόντρα στη Γουχάν» δήλωσε ο τεχνικός Χαβιέρ Περέιρα.

Αγωνιστικά νέα

Δεν υπολογίζεται λόγω τιμωρίας ο πολύτιμος αμυντικός Λούο Ξιν. Δεν είναι ακόμη διαθέσιμος ο βετεράνος Ισπανός μέσος Τόμας Πίνα, ο οποίος βρίσκεται σε καραντίνα. Ερωτηματικό είναι και σήμερα η συμμετοχή του αμυντικού Νιου, που έχει χάσει τα τελευταία παιχνίδια.

Γουχάν Θρι Τάουνς

  • ⊙ Έχει σκοράρει στα 42 από τα 43 τελευταία
  • ⊙ Μετράει 11 Over 2,5 στα 13 πιο πρόσφατα
  • ⊙ Μετράει 11 Over 2,5 στα 13 πιο πρόσφατα

Ανάλυση

Δείχνει ασταμάτητη η νεοφώτιστη Γουχάν Θρι Τάουνς. «Διέλυσε» 5-1 την Γκουοάν το μεσημέρι της Παρασκευής και διατηρήθηκε στο +1 από την πρωταθλήτρια Σάντονγκ με αγώνα λιγότερο. Ανασταλτικά εμφάνισε χτυπητές αδυναμίες, αλλά η ατομική ποιότητα των παικτών της έκανε ξανά τη διαφορά. Προηγήθηκε μόλις στο 6’ με την κεφαλιά του Μαρκάο και στο 20’ ο ίδιος παίκτης με πανομοιότυπο τρόπο έδωσε αέρα δύο τερμάτων. Στην εκπνοή του α’ μέρους δικαίως δέχτηκε τη μείωση, όμως στο 50’ ο Μαρκάο με δυνατό μακρινό σουτ έκανε χατ - τρικ. Ο Βραζιλιάνος επιθετικός στο 61’ πέτυχε το τέταρτο του γκολ και στο 68’ ο Ντάβιντσον ανέβασε περισσότερο τον δείκτη του σκορ. Στη συνέχεια κατέβασε ταχύτητα και συνδύασε με εντυπωσιακό τρόπο το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της στη Σούπερ Λιγκ. Ακολουθούν δύο «πονηρά» εκτός έδρας ματς με Χενάν και Μεϊζού.

Αγωνιστικά νέα

«Θέλω να πω ένα ευχαριστώ στους παίκτες για την προσπάθεια που κάνουν. Ελπίζω να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες στα επόμενα μας παιχνίδια» σχολίασε ο Ισπανός προπονητής Πέδρο Μορίγια. Δεν έπαιξε στον τελευταίο αγώνα ο αμυντικός Γιάκι, όμως δεν επηρεάζει.

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Ενδεκάδες

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Αποδόσεις

Bookmaker 1 X 2 Γκανιοτα U O Γκανιοτα GG NG Γκανιοτα
6.00 4.50 1.50 5.26% 1.62 2.30 4.95%
5.75 4.20 1.55 5.41% 2.15 1.66 6.33% 1.75 2.00 6.67%
5.20 4.20 1.57 6.31% 2.15 1.65 6.64% 1.72 2.00 7.53%
5.00 4.33 1.55 7.07% 2.25 1.60 6.49% 1.68 2.10 6.67%
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.00
X
4.50
2
1.57

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Στατιστικά

Χενάν - Γουχάν Θρι Τάουνς Προιστορία

Betting Facts
Χενάν
Η ομάδα Χενάν έχει φέρει 8 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Χενάν
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χενάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γουχάν Θρι Τάουνς
Η ομάδα Γουχάν Θρι Τάουνς έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γουχάν Θρι Τάουνς
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γουχάν Θρι Τάουνς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Βαθμολογία Super League Κίνας

Δες τις αναλύσεις της ημέρας για όλα τα πρωταθλήματα 36
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
check_3c
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ