Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ
06/05 - 01:00
ΤΕΛΙΚΟ
1–1 (-)
#2 Ν Ι Ν Ν Η

ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ

Ν Η Ι Ν Ν #1
Castelão (63.903) Βροχή 4.000 χλμ. Εστεμπάν Όστοϊτς (Ουρουγουάη) Κωδ. 794
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:

6ος όμιλος. Στους «16» προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες της βαθμολογίας και η τρίτη συνεχίζει στο Κόπα Σουνταμερικάνα. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Καλύτερη διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Κατάταξη στην CONMEBOL. Χωρίς VAR.

ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
2 2.35
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Προγνωστικά

Γιάννης Σελαλμαζίδης
Εκτίμηση ειδικού Αναλυτής Foxbet
Η Φορταλέζα διαθέτει καλό σύνολο, στηρίζεται στην έδρα της, αλλά αντιμετωπίζει την καλύτερη ομάδα του ομίλου, τη Ρίβερ Πλέιτ και αυτόματα προσφέρεται αουτσάιντερ. Λόγω φόρμας, το σύνολο του Γκαγιάρδο έχει προβάδισμα νίκης.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ Τελικό Αποτέλεσμα - Ρίβερ Πλέιτ
Ποντάρισμα: 20.00 Κέρδος: -20.00
2.35
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Ανάλυση

Φορταλέζα

Ν Ι Ν Ν Η
  • ⊙ 1 ήττα στα 5 τελευταία (3-1-1)
  • ⊙ Εμφάνισε 4/6 Over 2,5
  • ⊙ Εντός μετράει 3 σερί νίκες

Ανάλυση

Προέρχεται από την πρώτη νίκη στους ομίλους του Κόπα Λιμπερταδόρες. Κέρδισε την Αλιάνσα Λίμα (Περού) με 2-1 εντός έδρας και μπήκε ξανά στο κόλπο της πρόκρισης. Στο δεύτερο ημίχρονο διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα, στο 79' πέτυχε το νικητήριο τέρμα. Με αυτήν την επιτυχία βρίσκεται μόνη στην 3η θέση (οδηγεί στο Κόπα Σουνταμερικάνα) και απέχει τρεις βαθμούς από τη 2η. Στο βραζιλιάνικο πρωτάθλημα τα πάει χάλια, μετράει 3/3 ήττες, μένοντας στην ουρά της βαθμολογίας. Στο τελευταίο ματς ηττήθηκε από την Κορίνθιανς με 1-0 εκτός έδρας, παίζοντας με βασικούς. Έκανε φιλότιμη προσπάθεια, στο 53' έβαλε μόνη της το γκολ της ήττας. Ο κόουτς Βοϊβόντα είναι ήσυχος, καθώς δεν αντιμετωπίζει προβλήματα απουσιών, θα παραταχθεί με βασικούς.

Ρίβερ Πλέιτ

  • ⊙ Κέρδισε τα 3/4 τελευταία στη διοργάνωση
  • ⊙ Under 2,5 τα 3/5 πιο πρόσφατα στο Λιμπερταδόρες
  • ⊙ Νίκησε στα 7/8 τελευταία εκτός

Ανάλυση

Κάνει «πλάκα» στον όμιλό της, σημειώνοντας την τρίτη νίκη στις ισάριθμές αγωνιστικές, αυτή τη φορά με 2-1 στην Χιλή επί της Κόλο Κόλο. Χρειάστηκε το παιχνίδι να φτάσει στο τελευταίο δεκάλεπτο για να σκοράρει με τους Σουάρες (82΄) και Μπάρκο (89΄), ενώ ο Λουσέρο διαμόρφωσε στο 92΄ το τελικό σκορ. Από «πάρτι» προέρχεται και στο CLP, καθώς συνέτριψε με 7-0 εκτός έδρας τη Σαρμιέντο, με χατ τρικ του Άλβαρες (35΄, 45΄, 63΄) και εξασφάλισε τη συμμετοχή στα πλέι οφ, ενώ την τελευταία αγωνιστική θα εξαντλήσει τις λίγες πιθανότητες για την 1η θέση, με την Πλατένσε (9/5). Χωρίς ροτέισον ο Γκαγιάρδο, ενώ με νίκη κόντρα στη Φορταλέζα «σφραγίζει» τη πρόκριση στην επόμενη φάση του Λιμπερταδόρες. Ξεπέρασαν τις ενοχλήσεις οι πολύτιμοι Μαρτίνες (Α) και Ποτσετίνο (Μ), ενώ ο Σιμόν θα πάρει τη θέση του τελευταίου. Αυτή θα είναι η μοναδική αλλαγή στην ενδεκάδα. Εκτός οι βασικοί Σουάρες (Ε), Μαϊδάνα (Α) και Ρόχας (Α), ο χρήσιμος Κιντέρο (Μ) και οι μακροχρόνια απόντες Πένια (Μ), Ανχιλέρι (Α) και Ροσέιγερ (Ε).

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Ενδεκάδες

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Αποδόσεις

Bookmaker 1 X 2 Γκανιοτα U O Γκανιοτα GG NG Γκανιοτα
3.51 2.15 4.01 -0.06% 2.50 1.51 5.86%
3.20 3.30 2.27 5.31% 1.78 2.00 5.82% 1.78 1.98 6.27%
2.95 3.30 2.40 5.54% 1.80 2.00 5.26% 1.80 2.00 5.26%
2.87 3.40 2.40 5.59% 1.80 2.00 5.26% 1.75 2.00 6.67%
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.51
X
3.40
2
4.01

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Στατιστικά

Φορταλέζα - Ρίβερ Πλέιτ Προιστορία

Betting Facts
Φορταλέζα
Η ομάδα Φορταλέζα έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φορταλέζα
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρίβερ Πλέιτ
Η ομάδα Ρίβερ Πλέιτ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρίβερ Πλέιτ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρίβερ Πλέιτ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Βαθμολογία Copa Libertadores

Δες τις αναλύσεις της ημέρας για όλα τα πρωταθλήματα 64
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
check_3c
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ