foxbet.gr Για να είσαι αλεπού στο στοίχημα
foxbet.gr Για να είσαι αλεπού στο στοίχημα
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ*
ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ124
MEGA DEAL ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλα
3 ώρες
8 ώρες
12 ώρες

Copa America 2019: Το πρόγραμμα της διοργάνωσης

Αφιερώματα | 09 Ιουν 2019 23:15
Copa-America-2019-στοιχημα.jpg

Στις 15 Ιουνίου ξεκινάει το 46ο Κόπα Αμέρικα. Το Copa América 2019 θα διεξαχθεί σε 6 γήπεδα της Βραζιλίας και θα διαρκέσει έως τις 7 Ιουλίου, όπου είναι προγραμματισμένος ο μεγάλος τελικός (στο Ρίο ντε Τζανέιρο). Η Βραζιλία φιλοξενεί για πέμπτη φορά τη διοργάνωση. Κανονικά αυτή θα διεξαγόταν στη Χιλή, λόγω του ειδικού ροτέισον (βάσει αλφαβητικής σειράς) που έχει θέσει η CONMEBOL και ισχύει για τις 10 ομάδες της Νότιας Αμερικής. Επειδή όμως η Βραζιλία διοργάνωσε το Μουντιάλ 2014 και τους Ολυμπιακούς του 2016, οι δύο χώρες «άλλαξαν θέσεις», η Χιλή φιλοξένησε το Κόπα Αμέρικα του 2015 και η Βραζιλία το φετινό (ενδιάμεσα είχε διοργανωθεί στις ΗΠΑ το επετειακό Copa America Centenario, για τα 100 χρόνια που «έκλεινε» η διοργάνωση).

Στο Copa America συμμετέχουν 12 ομάδες οι οποίες είναι χωρισμένες σε 3 ομίλους των τεσσάρων. Στη νοκ άουτ φάση προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες του κάθε γκρουπ (δείτε εδώ τις βαθμολογίες των ομίλων) και οι 2 καλύτερες τρίτες, με τα προημιτελικά παιχνίδια να διεξάγονται από την Πέμπτη 27/6 έως το Σάββατο 29/6. Στις 2 και 3 Ιουλίου είναι προγραμματισμένα τα ημιτελικά, ενώ σημειώνεται πως έχει διατηρηθεί το «άτυπο» ματς του μικρού τελικού, που είναι ορισμένο για τις 6 Ιουλίου στο Σάο Πάολο.

Copa America 2019: Πρόγραμμα διοργάνωσης

Φάση των Ομίλων

 

Σάββατο 15 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Σάο Πάολο / Estádio do Morumbi 03:30 Βραζιλία 3-0 Βολιβία 1ος
Πόρτο Αλέγκρε / Arena do Grêmio 22:00 Βενεζουέλα 0-0 Περού 1ος

Κυριακή 16 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Σαλβαδόρ / Itaipava Arena Fonte Nova 01:00 Αργεντινή 0-2 Κολομβία 2ος
Ρίο ντε Τζανέιρο / Maracanã 22:00 Παραγουάη 2-2 Κατάρ 2ος

Δευτέρα 17 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Μπέλο Οριζόντε / Estádio Mineirão 01:00 Ουρουγουάη 4-0 Ισημερινός 3ος

Τρίτη 18 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Σάο Πάολο / Estádio do Morumbi 02:00 Ιαπωνία 0-4 Χιλή 3ος

Τετάρτη 19 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Ρίο ντε Τζανέιρο / Maracanã 00:30 Βολιβία 1-3 Περού 1ος
Σαλβαδόρ / Itaipava Arena Fonte Nova 03:30 Βραζιλία 0-0 Βενεζουέλα 1ος

Πέμπτη 20 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Σάο Πάολο / Estádio do Morumbi 00:30 Κολομβία 1-0 Κατάρ 2ος
Μπέλο Οριζόντε / Estádio Mineirão 03:30 Αργεντινή 1-1 Παραγουάη 2ος

Παρασκευή 21 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Πόρτο Αλέγκρε / Arena do Grêmio 02:00 Ουρουγουάη 2-2 Ιαπωνία 3ος

Σάββατο 22 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Σαλβαδόρ / Itaipava Arena Fonte Nova 02:00 Ισημερινός 1-2 Χιλή 3ος
Σάο Πάολο / Estádio do Morumbi 22:00 Περού 0-5 Βραζιλία 1ος
Μπέλο Οριζόντε / Estádio Mineirão 22:00 Βολιβία 1-3 Βενεζουέλα 1ος

Κυριακή 23 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Πόρτο Αλέγκρε / Arena do Grêmio 22:00 Κατάρ 0-2 Αργεντινή 2ος
Σαλβαδόρ / Itaipava Arena Fonte Nova 22:00 Κολομβία 1-0 Παραγουάη 2ος

Τρίτη 25 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Όμιλος
Ρίο ντε Τζανέιρο / Maracanã 02:00 Χιλή 0-1 Ουρουγουάη 3ος
Μπέλο Οριζόντε / Estádio Mineirão 02:00 Ισημερινός 1-1 Ιαπωνία 3ος

Προημιτελικά

 

Παρασκευή 28 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Πόρτο Αλέγκρε / Arena do Grêmio 03:30 Βραζιλία 0-0 (4-3 πέν.) Παραγουάη 1
Ρίο ντε Τζανέιρο / Maracanã 22:00 Βενεζουέλα 0-2 Αργεντινή 2

Σάββατο 29 Ιουνίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Σάο Πάολο / Estádio do Morumbi 02:00 Κολομβία 0-0 (4-5 πεν.) Χιλή 3
Σαλβαδόρ / Itaipava Arena Fonte Nova 22:00 Ουρουγουάη 0-0 (4-5 πεν.) Περού 4

Ημιτελικά

 

Τετάρτη 3 Ιουλίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Μπέλο Οριζόντε / Estádio Mineirão 03:30 Βραζιλία 2-0 Αργεντινή 5

Πέμπτη 4 Ιουλίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Πόρτο Αλέγκρε / Arena do Grêmio 03:30 Χιλή 0-3 Περού 6

Μικρός Τελικός

 

Σάββατο 6 Ιουλίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Σάο Πάολο / Arena Corinthians 22:00 Αργεντινή 2-1 Χιλή 7

Μεγάλος Τελικός

 

Κυριακή 7 Ιουλίου

Πόλη/Γήπεδο Ώρα Ομάδα 1 Σκορ Ομάδα 2 Ζευγάρι
Ρίο ντε Τζανέιρο / Maracanã 23:00 Βραζιλία 3-1 Περού 8

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα


Περισσότερα άρθρα
kipello_icon
Top Στοιχηματικές
λογότυπο Stoiximan
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.5
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.5
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Pamestoixima.gr
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Novibet
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.1
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Bwin
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.2
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Betsson
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.7
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.7
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Fonbet
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Bet365
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.3
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Netbet
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.7
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.7
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Winmasters
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.5
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.5
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
λογότυπο Interwetten
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.3
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ