Σεγούντα Ντιβιζιόν
Κωδικός Κουπονιού: 460
ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ - ΡΑΘΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
0
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
04/02/2024 (17:15)
Instalaciones de Lezama Campo 2 (2.800)
Καιρός: Αίθριος
82 χλμ. (απόσταση)
Αμορεμπιέτα - Ράθινγκ Σανταντέρ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αμορεμπιέτα - Ράθινγκ Σανταντέρ Προγνωστικά
Η Αμορεμπιέτα βρίσκεται σε δύσκολη φάση, πρέπει να επιστρέψει άμεσα στις νίκες, διότι κινδυνεύει να χάσει το «τρένο» της παραμονής. Η Ράθινγκ Σανταντέρ προέρχεται από ένα κακό σερί, ωστόσο μετράει σημαντικές επιστροφές παικτών, αποκτώντας προβάδισμα νίκης.
Αμορεμπιέτα
Ράθινγκ Σανταντ.
Τελικό Αποτέλεσμα - Ράθινγκ Σανταντ.
04/02
17:15
17:15
0
1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σχόλια αγώνα:
Γειτονικό ντέρμπι, χωρίς μεγάλη αντιπαλότητα.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.85 | 3.20 | 2.60 | 4.58% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | |
| 2.90 | 3.10 | 2.62 | 4.68% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.87 | 1.88 | 6.25% | |
| 15.00 | 3.80 | 1.38 | 5.16% | |||||||
| 2.90 | 3.10 | 2.50 | 6.32% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.80 | 3.00 | 2.60 | 6.98% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | 1.83 | 1.90 | 6.78% | |
| 8.00 | 3.80 | 1.45 | 7.22% | 1.54 | 2.37 | 6.65% | 1.78 | 1.88 | 8.57% | |
| 2.77 | 2.85 | 2.57 | 9.17% | 1.61 | 2.17 | 7.57% | 1.81 | 1.89 | 7.54% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
15.00
X
3.80
2
2.62
Πιθανές ενδεκάδες
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Dani Lasure
Άλλοι λόγοι
4
1
Μ
K. Sibo
Επιστρέφει
4
1
38/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Álvaro Mantilla
Τραυματίας
4
3
Μ
Iván Morante
Επιστρέφει
3
1
32/1
Ε
Andrés Martín
Τραυματίας
3
1
Ε
Arana
Επιστρέφει
4
1
Ε
Iñigo Vicente
Τιμωρημένος
4
0
Betting Facts
Η ομάδα Αμορεμπιέτα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αμορεμπιέτα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ράθινγκ Σανταντέρ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ράθινγκ Σανταντέρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-1 | +4 | Ι Ν Ν | |
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ι Ν | |
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3-1 | +2 | Ι Ν Ν | |
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2-0 | +2 | Ι Ν Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-2 | +3 | Ν Η Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | +2 | Ν Ν Η | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-6 | 0 | Ν Ν Η | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | Η Ν Ν | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1-0 | +1 | Ι Ι Ν | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-5 | +2 | Ι Η Ν | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-4 | +1 | Ι Ν Η | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 0 | Ν Η Ι | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-4 | 0 | Η Ν Ι | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1-1 | 0 | Ι Η Ν | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-6 | +1 | Ν Η Η | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-2 | +1 | Ν Η Η | |
|
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι Ι | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-7 | -2 | Η Ν Η | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | -3 | Η Η Ι | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-6 | -4 | Η Ι Η | |
|
|
0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-5 | -3 | Η Η Η | |
|
|
0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-10 | -9 | Η Η Η | |
Άνοδος
Πλέι οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-0 | +5 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-4 | +1 | Ι Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | +1 | Ν Ι | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-2 | +3 | Η Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | +3 | Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | +2 | Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-4 | +1 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | -1 | Η Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | +1 | Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-1 | 0 | Η Ν | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | Ι | |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0-1 | -1 | Η Ι | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | -2 | Η Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | -2 | Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | -1 | Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-3 | +1 | Ι Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-5 | -1 | Η Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | +2 | Ν | |
|
|
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | Ν | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | -3 | Ι Η Η | |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | Ι | |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | Ι | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 | -2 | Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | -1 | Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-2 | -2 | Η Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | -1 | Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-4 | -4 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | -7 | Η Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | -2 | Η | |
|
|
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | -1 | Η | |
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ