ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
-
ΓΚΕΝΚ
Σαρλερουά - Γκενκ Προγνωστικά
Η Γκενκ είναι αξιόπιστη εκτός και με καλή παράδοση. Ωστόσο, με τα δεδομένα που διαμορφώνονται, το κάθε αποτέλεσμα μοιάζει πιθανό. Οι δύο ομάδες βρίσκονται σε παράξενη φάση, με υπηρεσιακούς προπονητές. Θεωρητικά καλύτερη επιλογή ο αριθμός των γκολ (2-3), που βγαίνει και βάσει στατιστικής.
Σαρλερουά - Γκενκ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
5/0
Α
15
4/0
Μ
1
6/0
Ε
1
4/0
Ε
0
10/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
6
12/0
Α
8
9/1
Ε
13
7/2
Ε
2
15/0
Σαρλερουά - Γκενκ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.20 | 2.57 | 4.44% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 2.70 | 3.10 | 2.75 | 5.36% | 1.63 | 2.30 | 4.61% | 1.89 | 1.85 | 6.51% | |
| 2.70 | 3.15 | 2.65 | 6.12% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.83 | 1.93 | 6.07% | |
| 2.80 | 3.15 | 2.50 | 6.94% | 1.72 | 2.10 | 5.45% | 1.78 | 1.90 | 8.10% | |
| 2.80 | 3.10 | 2.40 | 8.79% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.77 | 3.10 | 2.38 | 9.40% | 1.70 | 1.97 | 8.75% | 1.74 | 1.92 | 8.72% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
3.20
2
2.75
Σαρλερουά - Γκενκ Στατιστικά
Σαρλερουά - Γκενκ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαρλερουά νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαρλερουά, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκενκ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκενκ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ