ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
Constant Vanden Stock (21.500)
Αίθριος
1.851 χλμ.
Φίλιπ Γκλόβα (Σλοβακία)
Κωδ. 935VAR
Σχόλια αγώνα:
Άντερλεχτ - Λουντογκόρετς Προγνωστικά
Στα περσινά πλέι οφ του Κόνφερενς Λιγκ, η κάθε ομάδα νίκησε στην έδρα της (προκρίθηκε στα πέναλτι η Άντερλεχτ). Οι «μωβ» μάλλον θα βγάλουν αντίδραση μετά την ήττα από την Μπέρσχοτ. Ωστόσο, δεν παίζονται… στάνταρ. Ο συνδυασμός του να μη χάσουν, αλλά να φάνε γκολ (1Χ & G/G) προσφέρεται γύρω στο «2,15» κι αποτελεί πολύ καλή επιλογή.
Άντερλεχτ - Λουντογκόρετς Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
12
2/0
Α
1
5/0
Μ
15
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
10
1/0
Α
3
8/0
Μ
7
3/1
Μ
0
2/1
Μ
1
6/0
Ε
14
1/0
Ε
3
4/0
Ε
0
9/2
Άντερλεχτ - Λουντογκόρετς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 5.10 | 2.98% | 1.95 | 1.87 | 4.54% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 1.75 | 3.75 | 5.00 | 3.67% | 1.96 | 1.85 | 4.83% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | |
| 1.79 | 3.60 | 4.75 | 4.49% | 1.96 | 1.88 | 4.04% | 1.82 | 1.99 | 4.94% | |
| 1.80 | 3.55 | 4.70 | 4.76% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 1.72 | 3.71 | 5.00 | 4.85% | 1.94 | 1.87 | 4.78% | 1.81 | 2.00 | 4.99% | |
| 1.75 | 3.60 | 4.75 | 5.64% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.80
X
3.80
2
5.10
Άντερλεχτ - Λουντογκόρετς Στατιστικά
Άντερλεχτ - Λουντογκόρετς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Άντερλεχτ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λουντογκόρετς νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λουντογκόρετς, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 3η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.