Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 475
ΧΟΥΑΡΕΣ - ΠΟΥΜΑΣ
1
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
18/07/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Πούμας - Χουαρές 1-0
Ντάνιελ Κιντέρο (Μεξικό)
Olímpico Benito Juárez (22.300)
Καιρός: Αίθριος
1.805 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Χουάρες - Πούμας Προγνωστικά
Θα έπρεπε να είχε περισσότερους βαθμούς μέχρι τώρα η Χουαρές, με βάση τις εμφανίσεις της, πληρώνει, όμως, τα προβλήματα που έχει στην άμυνα. Σκοράρει, πάντως, με ευκολία και δύσκολα θα μείνει στο μηδέν και κόντρα στην Πούμας, που είναι επίσης, αποτελεσματική, έχοντας τρομερή ποιότητα στην επίθεση. Θα έχει γκολ η αναμέτρηση.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.50 | 2.18 | 4.53% | 1.59 | 11.00 | -38.92% | ||||
| 3.25 | 3.50 | 2.18 | 4.95% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 1.43 | 3.70 | 12.00 | 5.02% | |||||||
| 3.25 | 3.40 | 2.20 | 5.33% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.60 | 3.30 | 7.50 | 5.78% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.20 | 3.50 | 2.15 | 5.96% | 2.10 | 1.72 | 5.45% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 1.58 | 3.40 | 6.25 | 8.01% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | |
| 3.09 | 3.32 | 2.10 | 9.18% | 2.04 | 1.69 | 7.57% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.30
X
3.70
2
12.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
B. Romero
Τραυματίας
2
2
Ε
D. Valoyes
Τραυματίας
4
2
23/4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
P. Quispe
Άλλοι λόγοι
3
0
34/4
Betting Facts
Η ομάδα Χουάρες έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάρες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Πούμας έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πούμας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | +5 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5-9 | -4 | Η Ι Ι Η Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ