Τσάμπιονσιπ
Κωδικός Κουπονιού: 213
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΣΤΟΟΥΚ
3
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
27/01/2024 (17:00)
Άντριου Ντέιβις
Stadium of Light (48.707)
Καιρός: Ψυχρός
215 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σάντερλαντ - Στόουκ Προγνωστικά
Κακό το κλίμα στη Σάντερλαντ, αφού με τον κόουτς Μπιλ δεν αποδίδει καλά, ενώ ιδιαίτερα αγαπητός ήταν ο προκάτοχος του, Μόουμπρι που απολύθηκε άδικα. Η Στόουκ μπορεί να έχασε στο προηγούμενο, αλλά με τον Σουμάχερ θυμίζει επιτέλους ομάδα και διαθέτει ένα εξαιρετικό ρόστερ για να ανακάμψει βαθμολογικά.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.04 | 20.00 | 39.00 | 3.58% | |||||||
| 1.98 | 3.55 | 3.80 | 4.75% | 1.82 | 2.00 | 4.71% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 2.03 | 3.45 | 3.70 | 5.01% | 1.82 | 1.99 | 4.94% | 1.81 | 1.96 | 5.90% | |
| 2.03 | 3.45 | 3.70 | 5.01% | 1.83 | 2.00 | 4.44% | 1.83 | 1.98 | 4.90% | |
| 2.00 | 3.40 | 3.75 | 5.73% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.94 | 3.45 | 3.76 | 6.65% | 1.79 | 1.95 | 6.67% | 1.81 | 1.93 | 6.60% | |
| 1.04 | 12.50 | 29.00 | 7.07% | 2.85 | 1.40 | 6.12% | 2.20 | 1.64 | 6.04% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.03
X
20.00
2
39.00
Πιθανές ενδεκάδες
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
D. Cirkin
Τραυματίας
3
14
Α
A. Alese
Τραυματίας
2
1
Α
T. Pembele
Αμφίβολος
1
2
Μ
C. Evans
Τραυματίας
5
29
Μ
B. Dack
Τραυματίας
3
5
27/4
Μ
P. Roberts
Τραυματίας
3
4
15/1
Ε
N. Huggins
Τραυματίας
3
6
Ε
E. Mayenda
Αμφίβολος
1
2
15/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
E. Stevens
Επιστρέφει
3
9
Α
J. Tchamadeu
Άλλοι λόγοι
3
3
Μ
J. Laurent
Τραυματίας
3
6
40/2
Betting Facts
Η ομάδα Σάντερλαντ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντερλαντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στόουκ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στόουκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7-1 | +6 | Ν Ι Ν Ν | |
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7-3 | +4 | Ν Ι Ν Ν | |
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ν Ν Ι | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11-8 | +3 | Ι Ν Ν Η | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-5 | +2 | Ν Η Ν Ι | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-6 | +1 | Η Ι Ν Ν | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-6 | +1 | Ν Ν Η Ι | |
|
|
6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5-4 | +1 | Ι Ι Ν Ι | |
|
|
6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5-4 | +1 | Ι Ι Ι Ν | |
|
|
6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | Ν Ν Η Η | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6-4 | +2 | Ι Ι Η Ν | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8-7 | +1 | Ι Η Ι Ν | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5-5 | 0 | Ι Ν Η Ι | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-5 | -1 | Ν Ι Ι Η | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | -1 | Ν Ι Η Η | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-7 | -2 | Η Ι Η Ν | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3-5 | -2 | Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-5 | +5 | Η Ν Ν Ι | |
|
|
3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6-7 | -1 | Ι Ι Ι Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-7 | -2 | Η Η Ν Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-8 | -3 | Η Ν Η Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4-9 | -5 | Η Η Η Ν | |
|
|
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5-10 | -5 | Ι Η Η Ι | |
|
|
0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-9 | -6 | Η Η Η Η | |
Άνοδος
Πλέι οφ ανόδου
Promotion - Championship (Play Offs: Quarter-finals)
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | +3 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-2 | +6 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-2 | +2 | Ι Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ι Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-0 | +2 | Ν Ι | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-4 | +1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | +2 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Ν Η | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-3 | -2 | Ι Η | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-5 | -3 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Η Ι | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | -4 | Η Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | +3 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | +4 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | +2 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 | +3 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ι Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | -1 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-5 | -2 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | +1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | +1 | Η Ν | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-3 | -2 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-4 | -1 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Ι Η | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Ι Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | -5 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-4 | -4 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | -2 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | -5 | Η Η | |
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ