ΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ
-
ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ
The Sussex Transport Community Stadium (4.002)
Αίθριος
Κωδ. 569
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.85
Γουόρθινγκ - Σολιχάλ Μουρς Προγνωστικά
Η Γουόρθινγκ είναι στην καλύτερή της φάση στη σεζόν. Δεν έχει ήττα στο Πρωτάθλημα για επτά σερί αναμετρήσεις (4-3-0) και η νεοφώτιστη έχει ανέβει στην 5η θέση της Λίγκας. Προέρχεται από το διπλό στην έδρα της Γκέιτσχεντ (2-1) και περιμένει τη Σόλιχαλ Μουρς. Οι φιλοξενούμενοι με τρεις ήττες στα πρόσφατα τέσσερα ματς τους (1-0-3) παραμένουν στην προτελευταία θέση της κατηγορίας και εκτός έχουν δεχθεί 15 γκολ σε 5 ματς. Σε καλά επίπεδα ο άσος και πατάμε στη φόρμα της Γουόρθινγκ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Γουόρθινγκ
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +8.50
1.85
Γουόρθινγκ - Σολιχάλ Μουρς Ενδεκάδες
Γουόρθινγκ - Σολιχάλ Μουρς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.40 | 4.80 | 5.37% | 2.80 | 1.43 | 5.34% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.57 | 4.50 | 4.75 | 6.52% | 2.75 | 1.40 | 7.23% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 1.60 | 4.30 | 4.70 | 6.57% | 2.72 | 1.42 | 6.71% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
| 1.61 | 4.30 | 4.60 | 6.64% | 2.75 | 1.42 | 6.35% | 1.48 | 2.50 | 7.04% | |
| 1.60 | 4.20 | 4.33 | 8.60% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.60 | 4.15 | 4.30 | 8.97% | 2.68 | 1.41 | 7.61% | 1.48 | 2.48 | 7.31% | |
| 1.52 | 4.33 | 4.75 | 9.04% | 2.58 | 1.38 | 10.09% | 1.47 | 2.35 | 9.57% | |
| 1.55 | 4.05 | 4.50 | 10.26% | 2.65 | 1.42 | 7.54% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.61
X
4.50
2
4.80
Γουόρθινγκ - Σολιχάλ Μουρς Στατιστικά
Γουόρθινγκ - Σολιχάλ Μουρς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γουόρθινγκ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γουόρθινγκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σολιχάλ Μουρς έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σολιχάλ Μουρς, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ