ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
-
ΤΣΕΖΕΝΑ
Stadio Ciro Vigorito (16.867)
Βροχή
Μαρία Σόλε Φεριέρι Καπούτι (Italy)
Κωδ. 503VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
1.83
Μπενεβέντο - Τσεζένα Προγνωστικά
Η Μπενεβέντο έχει ενθουσιασμό και ενδιαφέρον ρόστερ, αλλά προφανώς αυτά δεν φτάνουν από μόνα τους για να διεκδικήσει κάτι παραπάνω, όπως είναι ο στόχος. Η Τσεζένα πέρασε περίεργο καλοκαίρι, αλλά ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις καλύτερα από το αναμενόμενο και έχει ελαφρύ προβάδισμα, αν και τα τέρματα δείχνουν προτιμότερα.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.83
Μπενεβέντο - Τσεζένα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
6
D
6
F
5
F
4
M
0
3/0
F
0
GK
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
GK
6
F
2
M
0
1/0
Μπενεβέντο - Τσεζένα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.98 | 3.40 | 3.95 | 4.97% | 1.95 | 1.87 | 4.54% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.91 | 3.75 | 3.80 | 5.07% | 1.99 | 1.81 | 5.21% | 1.69 | 2.10 | 6.36% | |
| 1.89 | 3.50 | 4.05 | 5.81% | 1.97 | 1.81 | 5.67% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | |
| 1.90 | 3.40 | 4.10 | 6.04% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 1.90 | 3.60 | 3.80 | 6.30% | 2.00 | 1.76 | 6.38% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 1.87 | 3.50 | 4.05 | 6.31% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.73 | 2.05 | 6.18% | |
| 1.91 | 3.55 | 3.75 | 6.71% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
| 1.85 | 3.40 | 3.85 | 8.63% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.81 | 3.39 | 3.95 | 9.14% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | 1.62 | 2.05 | 9.51% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.98
X
3.75
2
4.10
Μπενεβέντο - Τσεζένα Στατιστικά
Μπενεβέντο - Τσεζένα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπενεβέντο νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενεβέντο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τσεζένα έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσεζένα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Σέριε B
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ