Λιγκ 1 Σκωτίας
Κωδικός Κουπονιού: 324
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ - ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
0
-
3
Live
Τέλος Αγώνα
05/09/2026 (17:00)
Balmoor Stadium (4.000)
Καιρός: Ψυχρός
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πίτερχεντ - Μοντρόουζ Προγνωστικά
Η Πίτερχεντ έχει ένα προβάδισμα, το μομέντουμ όμως είναι με τη Μοντρόουζ παρότι έχει χάσει και τα δύο εκτός έδρας παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Η Πίτερχεντ δεν έχει κερδίσει στα 6 τελευταία ματς που υποδέχτηκε τη «Μο», θα το κάνει τώρα που οι φιλοξενούμενοι είναι στα πάνω τους. Θα στραφούμε στα 2-3 G έχουν έρθει και στα 6 τελευταία ματς της Μοντρόουζ.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.15 | 6.93% | 2.01 | 1.74 | 6.74% | 1.58 | 2.30 | 6.34% | |
| 2.30 | 3.20 | 2.92 | 8.24% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.57 | 2.27 | 7.19% | |
| 2.42 | 3.00 | 2.90 | 8.37% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
| 2.12 | 3.35 | 3.05 | 8.93% | 1.97 | 1.70 | 8.75% | 1.59 | 2.14 | 8.78% | |
| 2.43 | 2.98 | 2.84 | 9.03% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | 1.56 | 2.27 | 7.54% | |
| 2.15 | 3.30 | 3.00 | 9.21% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.05 | 3.30 | 3.15 | 9.77% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.43
X
3.35
2
3.15
Πιθανές ενδεκάδες
Betting Facts
Η ομάδα Πίτερχεντ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πίτερχεντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοντρόουζ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντρόουζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-0 | +12 | Ν Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12-4 | +8 | Ν Ν Ν Ν Ι | |
|
|
9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7-3 | +4 | Η Ν Ν Ι Ι | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9-11 | -2 | Η Η Ν Ν Ν | |
|
|
7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5-4 | +1 | Ν Η Ι Ι Ι | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9-10 | -1 | Ι Ν Η Η Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4-9 | -5 | Ν Ν Η Ι Η | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4-7 | -3 | Η Η Ν Η Ι | |
|
|
3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ν | |
|
|
3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3-10 | -7 | Ι Η Η Ι Η | |
Άνοδος
Πλέι οφ Ανόδου
Μπαράζ Παραμονής
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-0 | +6 | Ν Ν Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-2 | +6 | Ν Ν Η | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-1 | +5 | Ν Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-6 | -1 | Η Ν Ν | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | +3 | Ι Ν Ι | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | +3 | Ι Ν Ι | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-2 | +2 | Ν Ι Ι | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-4 | -2 | Η Η Ν | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | Η Ν Η | |
|
|
2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-4 | -2 | Ι Η Ι | |
Άνοδος
Πλέι οφ Ανόδου
Μπαράζ Παραμονής
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-0 | +6 | Ν Ι Ν | |
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ν Ι | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-2 | +1 | Η Ν Ι | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | -2 | Ν Η Ι | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-5 | -1 | Η Η Ν | |
|
|
2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1-2 | -1 | Ι Η Ι | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-6 | -5 | Ι Η Η | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-8 | -7 | Ι Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | -5 | Η Η | |
|
|
0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-6 | -6 | Η Η Η | |
Άνοδος
Πλέι οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Μπαράζ Παραμονής
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ