ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (+0.5 A.H.)
1.80
Λοριάν - Οσέρ Προγνωστικά
Το μομέντουμ είναι ξεκάθαρα υπέρ των γηπεδούχων, οι οποίοι πέρα από το γεγονός ότι παρουσιάζουν καλό πρόσωπο σε κάθε ματς, έχουν και τρομερή ρέντα. Το θέμα είναι πάντως, πως πιο σημαντικό δείχνει να είναι το ερχόμενο ματς με τη Νις για το Κύπελλο, όπου έχουν την ευκαιρία να βρεθούν στα ημιτελικά της διοργάνωσης. Η Οσέρ ναι μεν χάνεται μακριά από την έδρα της, αλλά κάποια στιγμή πρέπει να παίρνει και μακριά απ' αυτή βαθμούς, εάν θέλει να έχει βάσιμες ελπίδες παραμονής. Οδηγούμαστε προς τα δεξιά.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (+0.5 A.H.)
Ποντάρισμα: 16.00
Κέρδος: +12.80
1.80
Λοριάν - Οσέρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
26
1/0
Α
7
7/0
Α
0
0/0
Μ
7
0/0
Ε
3
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
7
0/0
Α
3
0/0
Μ
3
11/1
Μ
1
4/0
Μ
0
2/0
Ε
1
14/0
Ε
0
0/0
Λοριάν - Οσέρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.30 | 4.00 | 2.84% | 1.65 | 2.28 | 4.27% | 2.01 | 1.80 | 5.04% | |
| 2.07 | 3.25 | 3.90 | 4.51% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 2.07 | 3.25 | 3.85 | 4.81% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.93 | 1.82 | 6.33% | |
| 2.05 | 3.25 | 3.90 | 4.93% | 1.62 | 2.30 | 4.95% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 3.50 | 3.40 | 2.10 | 5.31% | 2.85 | 1.41 | 5.67% | 1.22 | 4.00 | 6.51% | |
| 3.55 | 3.35 | 2.08 | 5.75% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.20 | 4.25 | 6.42% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.55
X
3.40
2
4.00
Λοριάν - Οσέρ Στατιστικά
Λοριάν - Οσέρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λοριάν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Οσέρ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ