ΜΠΕΤΙΣ
-
ΕΛΣΙΝΚΙ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 3,5
2.05
Μπέτις - Ελσίνκι Προγνωστικά
Η Μπέτις είναι το ακλόνητο φαβορί εντός έδρας, η Ελσίνκι δεν αποτελεί φόβητρο και δεν περιμένουμε να κάνει το «μπαμ» στο «Μπενίτο Βιγιαμαρίν». Δεν θα μπλέξουμε με τα σημεία, αλλά με τα πολλά τέρματα (Over 3,5), μιας και η Μπέτις θα κυνηγήσει μεγάλη νίκη ώστε να πλασαριστεί σε καλή θέση στη βαθμολογία και συγκεκριμένα στο 9-16.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.05
Μπέτις - Ελσίνκι Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
3
15/0
Τ
0
2/0
Α
9
0/0
Α
7
0/0
Μ
20
4/0
Μ
14
9/0
Μ
7
13/1
Μ
0
10/0
Μ
0
2/0
Μ
0
5/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
18/2
Ε
0
3/1
Ε
2
5/0
Μπέτις - Ελσίνκι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 9.50 | 25.00 | 3.67% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | |
| 1.12 | 8.50 | 27.00 | 4.54% | 3.15 | 1.36 | 5.01% | 2.27 | 1.60 | 6.15% | |
| 1.03 | 14.50 | 65.00 | 5.23% | 1.50 | 2.47 | 6.68% | 5.25 | 1.12 | 7.69% | |
| 1.11 | 9.00 | 21.00 | 5.63% | 3.30 | 1.33 | 5.21% | 2.15 | 1.68 | 5.69% | |
| 1.11 | 8.50 | 21.00 | 6.21% | 3.40 | 1.33 | 4.40% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.12
X
14.50
2
65.00
Μπέτις - Ελσίνκι Στατιστικά
Μπέτις - Ελσίνκι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπέτις νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπέτις, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ελσίνκι έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ελσίνκι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - Τελευταία αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.