ΜΠΑΡΙ
-
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
Stadio Comunale San Nicola (58.270)
Αίθριος
807 χλμ.
Κέβιν Μποκασίνα (Ιταλία)
Κωδ. 542VAR
Μπάρι - Τσιταντέλα Προγνωστικά
Η Μπάρι βρήκε τη νίκη που έψαχνε μετά μανίας και η αλήθεια είναι ότι άξιζε να έχει περισσότερους βαθμούς. Η Τσιταντέλα πορεύεται στην κλασική λογική «σεμνά και ταπεινά», ιδίως ως προς το μπάτζετ, φέτος το έργο της δείχνει πολύ δύσκολο. Το φαβορί έχει προβάδισμα.
Μπάρι - Τσιταντέλα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
8
0/0
Α
1
12/0
Μ
0
13/1
Ε
2
6/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
5/0
Α
9
1/0
Α
2
10/0
Α
0
11/0
Μ
3
7/0
Μ
0
12/2
Μ
0
10/0
Ε
0
5/0
Μπάρι - Τσιταντέλα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.82 | 3.30 | 5.10 | 4.63% | 1.72 | 2.12 | 5.04% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | |
| 1.78 | 3.40 | 5.10 | 4.94% | 1.72 | 2.12 | 5.04% | 2.05 | 1.77 | 5.01% | |
| 1.83 | 3.45 | 4.60 | 5.10% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | 1.91 | 1.79 | 7.60% | |
| 1.80 | 3.50 | 4.50 | 5.97% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.80 | 3.40 | 4.50 | 6.71% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.83
X
3.50
2
5.10
Μπάρι - Τσιταντέλα Στατιστικά
Μπάρι - Τσιταντέλα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπάρι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρι, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τσιταντέλα νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσιταντέλα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ