Λιγκ Καπ Σκωτίας
Κωδικός Κουπονιού: 287
ΣΠΑΡΤΑΝΣ - ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
0
-
3
Live
Τέλος Αγώνα
13/07/2024 (17:00)
Ainslie Park (3.534)
Καιρός: Βροχή
17 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σπάρτανς - Ντανφέρμλιν Προγνωστικά
H Σπάρτανς στην πρώτη της σεζόν στις επαγγελματικές κατηγορίες άγγιξε μια δεύτερη απανωτή άνοδο τερματίζοντας 3η στη Λιγκ 2. Έφτασε μέχρι τον τελικό των πλέι-οφ, όπου έχασε από την Νταμπάρτον. Η Ντανφέρλμιν τερμάτισε 6η στην Τσάμπιονσιπ, της στοίχισαν οι πολλοί τραυματισμοί στην αρχή της σεζόν. Μέτρησε 3 ήττες και μια ισοπαλία στα 4 φιλικά που έδωσε, με Νταντί και Σεντ Μίρεν τα δυο τελευταία. Διπλό σε combo με το Under 3,5.
Σχόλια αγώνα:
Aγώνας για τον 5ο όμιλο του Λιγκ Καπ. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι και η ομάδα που θα επικρατήσει παίρνει έναν ακόμα βαθμό. Προκρίνονται οι πρώτοι σε κάθε όμιλο και οι τρεις καλύτεροι δεύτεροι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 4.20 | 1.65 | 6.22% | 2.20 | 1.63 | 6.37% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 4.40 | 4.00 | 1.65 | 7.69% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | |
| 28.00 | 5.60 | 1.15 | 7.74% | |||||||
| 16.50 | 4.55 | 1.24 | 7.99% | 1.40 | 2.80 | 6.67% | 2.38 | 1.56 | 5.77% | |
| 4.33 | 4.00 | 1.65 | 8.00% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 4.20 | 3.98 | 1.64 | 9.02% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
| 13.00 | 4.85 | 1.22 | 9.32% | 1.47 | 2.45 | 8.12% | 2.27 | 1.54 | 8.25% | |
| 4.33 | 3.80 | 1.59 | 10.96% | 1.65 | 13.25 | -46.73% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
28.00
X
5.60
2
1.65
Επιστροφές - Απουσίες
Betting Facts
Η ομάδα Σπάρτανς έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπάρτανς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντανφέρμλιν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντανφέρμλιν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ