MLS
Κωδικός Κουπονιού: 455
ΝΤΑΛΑΣ - ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
16/06/2024 (03:30)
Toyota Stadium (20.500)
Καιρός: Αίθριος
993 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ντάλας - Σεντ Λούις Προγνωστικά
Το Ντάλας χρειαζόταν σίγουρα κάποια αλλαγή διότι μπορεί και πρέπει να αποδώσει καλύτερο ποδόσφαιρο. Θα φανεί αν μπορεί και σε πόσο χρονικό διάστημα να αλλάξει την κατάσταση ο Λουσέν. Το Σεντ Λούις είναι ανταγωνιστικό στην πλειοψηφία των αγώνων αλλά λιγότερο αποτελεσματικό σε σύγκριση με την περσινή σεζόν. Πιθανή ισοπαλία.
Σχόλια αγώνα:
Με υπηρεσιακό τεχνικό το Ντάλας.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.60 | 3.00 | 3.53% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | |
| 1.04 | 24.00 | 23.00 | 4.46% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | ||||
| 2.27 | 3.60 | 3.00 | 4.91% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 2.25 | 3.60 | 2.90 | 6.28% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.36 | 3.51 | 2.77 | 6.51% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 1.41 | 3.75 | 10.25 | 6.84% | 1.27 | 3.55 | 6.46% | 2.12 | 1.61 | 8.49% | |
| 2.23 | 3.40 | 2.80 | 9.07% | 1.61 | 11.00 | -40.44% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.36
X
24.00
2
23.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
J. Maurer
Επιστρέφει
2
1
Α
Geovane
Τραυματίας
3
18
26/1
Α
E. Twumasi
Επιστρέφει
3
1
Μ
P. Pomykal
Τραυματίας
3
16
Μ
C. Sainté
Άλλοι λόγοι
1
1
Ε
A. Velasco
Τραυματίας
4
18
35/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
K. Hiebert
Άλλοι λόγοι
3
1
Μ
T. Ostrák
Τραυματίας
3
3
26/1
Μ
C. Durkin
Τιμωρημένος
4
0
Ε
R. Alm
Τραυματίας
3
1
26/6
Betting Facts
Η ομάδα Ντάλας νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντάλας, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σεντ Λούις νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεντ Λούις, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ