Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου
15/01 - 20:15
ΤΕΛΙΚΟ
71–52 (-)
#2 Ν Ν Ν Η Η

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

Η Ι Η Η Ν #6
Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας (11.534) 626 χλμ Κωδ. 5103
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
1 (-21.5) 1.95
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*

Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου Προγνωστικά

Ο Ολυμπιακός δεν είχε την εικόνα που θα ήθελε στη «διαβολοβδομάδα» και σε πρώτη φάση σήμερα, ψάχνει την απαραίτητη αντίδραση. Ο Κολοσσός έκανε το καθήκον του με το Λαύριο και στο Σ.Ε.Φ., δεν έχει να χάσει τίποτα. Μπορούν το ξέσπασμα οι Ερυθρόλευκοι, πάμε με το -21.5 τους.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ 1 (-21.5)
Ποντάρισμα: 10.00 Κέρδος: -10.00
1.95
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου Ανάλυση

Ολυμπιακός

Ανάλυση

Η παρουσία του στην Ισπανία για τη διπλή αγωνιστική της Euroleague, έβαλε τέλος στο σερί των νικών του, που είχε φτάσει τις επτά Ελλάδα και Ευρώπη. Με τη Μπαρτσελόνα (86-78) πλήρωσε τα γνωστά νεκρά του διαστήματα, παρότι επέστρεψε δύο φορές, με τη Μπασκόνια την Πέμπτη, έκανε μία από τις χειρότερες φετινές του εμφανίσεις και έχασε δίκαια, με 80-69. Έχουμε αναφέρει ξανά ότι ο Ολυμπιακός δείχνει να παίζει με πολύ μεγάλη πίεση στους ώμους του και τώρα, μετά από δύο σερί ήττες, καλείται να τη διαχειριστεί και πάλι. Οι περίπου 100 φίλοι της ομάδας που ακολούθησαν την αποστολή στην Ισπανία, χειροκρότησαν προσπάθησαν να τονώσουν το ηθικό Μπαρτζώκα-παικτών κατά την επιστροφή από τη Βιτόρια. Ακολουθεί η Μακάμπι εντός την Πέμπτη, δεδομένα κάποιος-οι εκ των βασικών θα πάρουν ανάσες, με τον Κάνααν να είναι αυτός που δεν έπαιξε στην έδρα της ΑΕΚ την προηγούμενη αγωνιστική.

Κολοσσός Ρόδου

Ανάλυση

Σε ένα από τα παιχνίδια που έχει αποδείξει ότι ξέρει να τα κερδίζει στην έδρα του, όπως αυτό της προηγούμενης εβδομάδας κόντρα στο Λαύριο, δε δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα για να φτάσει στο τελικό 88-73. Ιστορική εμφάνιση από τον Περάντες, ο οποίος κατέγραψε το δεύτερο triple-double στη φετινή Basket League (μετά από εκείνο του Φαλ στην Πυλαία), έχοντας 16 πόντους, 13 ασίστ και 11 ριμπάουντ, ο Γκάουντλοκ με 20 πόντους ήταν ο πρώτος σκόρερ και ο Μπράικοβιτς, έγραψε σε ένα ακόμα παιχνίδι πολύ καλά νούμερα (19π., 5ριμπ.). Ανέβηκε στο 5-8, ξαναπήρε ψυχολογία και βέβαια σήμερα, έχει την ευκαιρία να δοκιμάσει τις δυνάμεις του κόντρα σε μια ομάδα του κορυφαίου επιπέδου. «Θέλουμε να δώσουμε το 100% της ενέργειάς μας και να εμφανιστούμε όσο πιο ανταγωνιστικοί γίνεται» ανέφερε ο Ιωσήφ Κολοβέρος για τη σημερινή αναμέτρηση, ο οποίος προέρχεται από τον Ολυμπιακό.

Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου Αποδόσεις

Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.04
2
29.00

Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου Προιστορία

Δες τις αναλύσεις της ημέρας για όλα τα πρωταθλήματα 61
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
check_3c
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ