Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ
19/03 - 17:00
ΤΕΛΙΚΟ
1–2 (-)
#14 Η Η Η Ν Ν

ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ - ΠΟΡΤ ΒΕΙΛ

Ν Ι Η Ν Ν #5
The Utilita Energy Stadium (25.136) Αίθριος 87 χλμ. Κωδ. 275

Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ Προγνωστικά

Η Μπαντφορντ αρχίζει και παρουσιάζει βελτίωση στο αγωνιστικό της κομμάτι, ενώ η Πορτ Βέιλ συνεχίζει την καλή της πορεία, με στόχο να προλάβει να μπει στα πλέι οφ. Αμφίρροπη αναμέτρηση, δύσκολη σε πρόβλεψη, θα ποντάρουμε στην ισοπαλία.

Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ Ανάλυση

Μπράντφορντ

  • ⊙ 12 φορές «2-3 G» στα τελευταία 16 ματς
  • ⊙ 6 νίκες σε 15 παιχνίδια (6-2-8)
  • ⊙ 2 σερί νίκες, μετά από 5 διαδοχικές ήττες

Ανάλυση

Αρχίζει και ανεβάζει «στροφές» η Μπράντφορντ με τον Μάρκ Χιουζ στον πάγκο της. Νίκησε εκτός έδρας 2-0 τη Χάρτλπουλ και ξέφυγε οριστικά από τις χαμηλές θέσεις. Δεύτερο διαδοχικό «τρίποντο» με τον Ουαλό στον πάγκο της, προηγουμένως, όταν ανέλαβε, μέτρησε 2 ήττες. Στο πρώτο ημίχρονο την καλύτερη ευκαιρία είχε η αντίπαλος. Στο δεύτερο μέρος η Μπράντφορντ ήταν πιο ουσιαστική  και σε 6 λεπτά σημείωσε 2 γκολ. Στο 70' με τον Φουλντς και στο 76' με τον Σονγκό. Εκτός oι Αμπο Έισα, Λι Ανγκολ που απουσιάζουν για μεγάλο διάστημα και ο Ρις Στάντον. Επιστρέφουν οι Τσαρλς Βέρναμ και ο επιθετικός Τομ Ελιοτ. Πλησιάζει στην επιστροφή ο αμυντικός Λίαμ Ρίντεχαλγκ. Αμφίβολος ο εξτρέμ Αλεξ Τζίλιντ. Εκτός ο μέσος Μάτι Ντέιλι και ο Ελιοτ Βατ. 

Πορτ Βέιλ

  • ⊙ 1 ήττα σε 12 αγωνιστικές (5-6-1)
  • ⊙ 10 Under 2,5 στα τελευταία 13 ματς
  • ⊙ Εκτός έδρας μετρά 11 G/G σε 13 αγώνες

Ανάλυση

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κίαν Χάρατ η Πορτ Βέιλ επικράτησε εντός έδρας με 3-1 της Μάνσφιλντ και «έπιασε» την αντίπαλο της στη βαθμολογία, ενώ απέχει πλέον 4 βαθμούς από τα πλέι οφ.  Δεύτερο σερί «τρίποντο», δείχνει θετικά σημάδια σε κομβικό σημείο. Στο 22' βρέθηκε να χάνει, όμως αντέδρασε και στο 33' ισοφάρισε με τον Γουίλσον. Στο δεύτερο ημίχρονο όλα έδειχναν ότι θα έμενε το ισόπαλο αποτέλεσμα, όμως η είσοδος στον αγώνα του Κίαν Χαρατ στο 72' άλλαξε την εικόνα του ματς. Στο 76' διπλασίασε για την Πορτ Βέιλ και στο 88' διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Θα μείνει εκτός μέχρι το τέλος της σεζόν ο αρχηγός, Τομ Κόνλον. Εκτός ο αμυντικός Λιούις Κας. Δύσκολα ο Τζέιμς Γκίμπονς.

Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ Αποδόσεις

Bookmaker 1 X 2 Γκανιοτα U O Γκανιοτα GG NG Γκανιοτα
2.90 3.10 2.60 4.95% 1.50 2.50 6.25% 2.10 1.66 7.29%
2.90 2.95 2.65 5.76% 1.50 2.55 5.56% 2.10 1.72 5.45%
2.90 3.00 2.60 5.91% 1.54 2.40 6.19% 2.00 1.75 6.67%
2.85 3.00 2.60 6.44% 1.52 2.45 6.20% 2.02 1.70 7.69%
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
3.10
2
2.65

Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ Στατιστικά

Μπράντφορντ - Πορτ Βέιλ Προιστορία

Betting Facts
Μπράντφορντ
Η ομάδα Μπράντφορντ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μπράντφορντ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπράντφορντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πορτ Βέιλ
Η ομάδα Πορτ Βέιλ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πορτ Βέιλ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πορτ Βέιλ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Δες τις αναλύσεις της ημέρας για όλα τα πρωταθλήματα 64
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
check_3c
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ